انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی حضوری یا الکترونیکی؟ ، وزارت علوم این هفته تصمیم می گیرد

به گزارش تور آلمان ارزان، عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی گفت: در جلسه کمیته ناظر بر نشریات وزارت علوم، تصمیم برگزاری انتخابات به صورت حضوری یا الکترونیکی اتخاذ خواهد شد.

انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی حضوری یا الکترونیکی؟ ، وزارت علوم این هفته تصمیم می گیرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

میلاد مفاخری، عضو شورای مرکزی کمیته ناظر بر نشریات در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه تور آلمان ارزان، پیرامون انتخابات شورای مرکزی وزارت علوم و کمیته های ناظر بر نشریات در دانشگاه ها گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه ها در سراسر کشور و عدم امکان برگزاری انتخابات به صورت حضوری، در صحن شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم چند پیشنهاد مطرح شد.

وی اضافه نمود: انتخابات الکترونیکی مهم ترین این پیشنهادات بود که از سمت مسئولین وزارت علوم مطرح شد. پیشنهادی هم از طرف نمایندگان دانشجویی مطرح شد که تا زمان عادی شدن شرایط و بازگشت دانشگاه ها به روال طبیعی، انتخابات شورای ناظر بر نشریات در دانشگاه ها با تاخیر برگزار گردد و همان اعضای دانشجویی منخب سال گذشته ابقا شوند.

مفاخری در ادامه گفت: به دلیل فراهم نبودن بستر انتخابات الکترونیکی در دانشگاه همین رخ داده است و از جانب وزارت علوم نیز به دانشگاه ها اعلام شده است. اما با جد اعلام شدن این مسئله از سمت وزارت علوم یکی از مسائل مهم در حوزه نشریات در چند ماه اخیر با توجه به ابقا اعضا شورای ناظر بر نشریات دانشجویی در دانشگاه ها، برگزاری جلسات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه بدون اعضای دانشجویی آن ها بوده است؛ دلیل مسئولین دانشگاه ها نیز اتمام دوره فعالیت اعضا دانشجویی شورا است. قطعا این فرایند در دانشگاه ها منجر به تضییع حقوق دانشجویان در دانشگاه ها خواهد شد.

این فعال دانشجویی در مورد زمان تعیین شدن نحوه برگزاری انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم گفت: در جلسه کمیته ناظر بر نشریات وزارت علوم که چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد، تصمیم نهایی برگزاری انتخابات به صورت حضوری و یا الکترونیکی اتخاذ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1270

به "انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی حضوری یا الکترونیکی؟ ، وزارت علوم این هفته تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی حضوری یا الکترونیکی؟ ، وزارت علوم این هفته تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید