رفع شدن قطعی برق 99.5 درصد روستاهای سیل زده

به گزارش تور آلمان ارزان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: قطعی برق 99.5 درصد روستاهای سیل زده رفع شده است.

رفع شدن قطعی برق 99.5 درصد روستاهای سیل زده

از وبلاگ رفیق دیدن فرمایید.

به گزارش تور آلمان ارزان منطقه لرستان، فریدون خودنیا بیان نمود: در حال حاضر تنها 6 روستا در مناطق کوهستانی و دوره افتاده استان به دلیل نبود راه دسترسی با قطعی برق روبرو هستند و مشکل دو روستای باقی مانده در منطقه پل دختر نیز برطرف خواهد شد.

وی با اشاره بر اینکه در پی وقوع سیلاب اخیر در لرستان برق یک هزار و 145 روستای استان قطع شده بود، ادامه داد: با کوشش بی وقفه بیش از 100 اکیپ عملیاتی تاکنون مشکل قطعی برق یک هزار و 139 روستای لرستان برطرف شده است.

این مسئول با تأکید بر اینکه خاموشی 99.5 درصد روستاهای سیل زده لرستان برطرف شده است، ادامه داد: در حال حاضر تنها 6 روستا در مناطق کوهستانی و دورافتاده استان به دلیل نبود راه دسترسی با قطعی برق روبرو هستند که تا عصر امروز مشکل دو روستای باقی مانده در منطقه پل دختر برطرف خواهد شد.

خودنیا خسارت سیلاب به تأسیسات برق استان را 119 میلیارد تومان برشمرد و اضافه کرد: در حال حاضر برق بسیاری از مناطق به صورت موقت وصل شده است و درصددیم با تأمین اعتبار لازم کار بازسازی شبکه را هر چه سریع تر شروع کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان با اشاره به افزایش ظرفیت شبکه برق پل دختر برای روبرو با افزایش دمای این منطقه در اواسط اردیبهشت ماه، گفت: شهرستان پل دختر در منطقه ای گرمسیری واقع شده که درصددیم ظرف 10 تا 15 روز آینده به منظور جلوگیری از ضعف ولتاژ احتمالی ظرفیت شبکه شهرستان را افزایش داده تا جریان پایدار برق را همزمان با گرم تر شدن هوا در اختیار ساکنان این مناطق قرار بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 تیر 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 324

به "رفع شدن قطعی برق 99.5 درصد روستاهای سیل زده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفع شدن قطعی برق 99.5 درصد روستاهای سیل زده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید