ترخیص چهار مصدوم حادثه مرکز رشد ارومیه، علت دقیق حادثه در دست بررسی است

به گزارش تور آلمان ارزان، معاون جهاد دانشگاهی با اشاره به حادثه صبح امروز در ساختمان مربوط به مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در ارومیه، گفت: این حادثه پنج مصدوم داشته که چهار نفر آن ها از بیمارستان ترخیص شده و یک نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است. امیدواریم علت دقیق حادثه تا آخر وقت فردا از سوی آتش نشانی و مسئولان مریوطه اعلام شود.

ترخیص چهار مصدوم حادثه مرکز رشد ارومیه، علت دقیق حادثه در دست بررسی است

محمد صادق بیجندی در گفت وگو با تور آلمان ارزان به ارائه جزئیاتی درباره حادثه انفجار صبح امروز پرداخت و توضیح داد: صبح امروز متأسفانه حادثه ای در یکی از واحدهای فناور ما در ارومیه رخ داد. بر اساس بررسی های بعمل آمده در این حادثه ظاهراً یکی از دستگاه هایی که در محل استقرار یکی از واحدهای فناور در طبقه همکف بوده دچار مشکل فنی شده و به دنبال آن، بخشی از ساختمان شماره 2 مرکز رشد که در جوار ساختمان اصلی مرکز رشد واحدهای فناور قرار داشته، دچار تخریب جزئی شده است.

وی درباره مصدومان این حادثه اظهار کرد: غیر از یک نفر که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است، سایر مصدومان (چهار نفر) از بیمارستان ترخیص شده اند و شکر خدا برای آنها مشکل خاصی پیش نیامده و تمام امکانات و تجهیزات پزشکی برای بهبود حادثه دیدگان بکار گرفته شده است.

معاون جهاد دانشگاهی ضمن ابراز امیدواری برای بهبود مصدوم بستری در بیمارستان این حادثه، تشریح کرد: از دو ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در ارومیه، یکی از آن ها کامل و سه الی چهار سال است که در حال بهره برداری است.

بیجندی ادامه داد: از ساختمانی که در جوار ساختمان اصلی مرکز است، فقط طبقه همکف در حال بهره برداری بود که حادثه امروز در همین مکان اتفاق افتاده است . آتش نشانی صبح امروز در محل بروز حادثه حضور پیدا کرده و نتیجه نهایی مربوط به علل حادثه را امیدواریم تا فردا آخر وقت اعلام کند.

او با تاکید برآنکه علل وقوع این حادثه در دست بررسی کارشناسان و خبرگان این گونه موارد است، اظهار کرد: مهندس حسین بختیاری، معاون تجاری سازی فناوری پارک ها و مراکز رشد سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی، صبح فردا با اولین پرواز به محل حادثه اعزام خواهد شد. البته رییس جهاد دانشگاهی واحد ارومیه، مدیر مرکز رشد و مسئولان مربوطه از اولین دقایق حادثه در محل حضور دارند و یک تیم ویژه نیز در بیمارستان محل بستری مصدومان حادثه مستقر و با همکاری و همیاری کادر پر تلاش، دلسوز و متخصص پزشکی پیگیر امور درمان این عزیزان هستند.

وی در انتها، صحت فیلم پخش شده مربوط به حادثه امروز صبح را مورد تأیید قرار داد و افزود: با توجه به اینکه فیلم به صورت عجولانه تهیه شده، به گونه ای نشان می دهد که کل ساختمان مربوطه تخریب شده است، در حالی که فقط بخشی از طبقه همکف ساختمان که آماده و در حال بهره برداری بوده است آسیب دیده و سایر بخش ها در حال تکمیل بوده است.

معاون جهاد دانشگاهی و سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده علل این اتفاق تلخ توسط یک تیم خبره و کارشناس بررسی و علل دقیق حادثه تعیین خواهد شد.

به گزارش تور آلمان ارزان، صبح امروز در پی وقوع انفجار در یکی از ساختمان های مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در ارومیه، پنج نفر مصدوم شده و بخشی از این ساختمان تخریب شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 723

به "ترخیص چهار مصدوم حادثه مرکز رشد ارومیه، علت دقیق حادثه در دست بررسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترخیص چهار مصدوم حادثه مرکز رشد ارومیه، علت دقیق حادثه در دست بررسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید