تشکیل773 پرونده برای مجرمان در چهل و دومین مرحله طرح رعد ، شناسایی و انهدام دو باند داروی قاچاق و تاریخ گذشته در فضای مجازی خبرنگاران

به گزارش تور آلمان ارزان، سردار رحیمی از تشکیل 875 پرونده برای مجرمان در چهل و دومین مرحله طرح رعد خبر داد.

تشکیل773 پرونده برای مجرمان در چهل و دومین مرحله طرح رعد ، شناسایی و انهدام دو باند داروی قاچاق و تاریخ گذشته در فضای مجازی خبرنگاران

به گزارش خبرنگار اجتماعی تور آلمان ارزان، سردار حسین رحیمی در ادامه اجرای طرح رعد که امروز سه شنبه نوزدهم اسفند ماه سال جاری چهل و دومین مرحله آن در ستاد فرماندهی فاتب برگزار گشت، اظهار کرد: در روز های پایانی سال قرار داریم و همکاران ما طی این مرحله کیس های پیچیده ای را کشف کرده اند.

وی افزود: دستگیری عربده کشان جنوب پایتخت، به این مفهوم است که پلیس با قدرت به کار خود ادامه می دهد

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: 875 پرونده سرقت مورد بررسی قرار گرفت و 294 حکم قضایی برای هجوم به مخفیگاه زورگیران، مالخران، سارقان و ... صادر شد و 46 باند هم که به صورت گروهی سرقت می کردند 3773 نفر دستگیر شدند.

رحیمی تاکید کرد: از آنجا دارو و تاریخ مصرف آن از اهمیت بالایی برخوردار است به مردم توصیه میکنم که از خرید دارو در فضای مجازی خودداری کنند.

وی در ادامه گفت: در طول یک ماه گذشته اشراف و نظارت خود را افزایش داده ایم و فعالیت قاچاقچیان دارو به واکسن کرونا هم رسیده است و ما هم به ندرت با این قبیل گزارش ها روبرو بوده ایم.

فرمانده انتظامی پایتخت تاکید کرد: پای فروش واکسن های تقلبی به ناصرخسرو هم باز شده است و به مردم توصیه می کنم از اعتماد به قاچاقچیان دارو برای خرید واکسن کرونا خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1769

به "تشکیل773 پرونده برای مجرمان در چهل و دومین مرحله طرح رعد ، شناسایی و انهدام دو باند داروی قاچاق و تاریخ گذشته در فضای مجازی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل773 پرونده برای مجرمان در چهل و دومین مرحله طرح رعد ، شناسایی و انهدام دو باند داروی قاچاق و تاریخ گذشته در فضای مجازی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید