کوشش دموکرات ها برای لغو مناظره انتخاباتی بین بایدن و ترامپ

به گزارش تور آلمان ارزان، گروهی از اعضا و حامیان حزب دموکرات در آمریکا تلاشند مناظره انتخاباتی نامزد این حزب با رئیس جمهور این کشور را لغو نمایند.

کوشش دموکرات ها برای لغو مناظره انتخاباتی بین بایدن و ترامپ

به گزارش گروه بین الملل تور آلمان ارزان، بعضی منابع خبری گزارش داده اند تحلیلگران راهبردی حزب دموکرات و بعضی از حامیان جو بایدن، نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از او خواسته اند با دونالد ترامپ مناظره نکند.

مجله نیوزویک نوشته این گروه از اعضا و طرفداران حزب دموکرات درباره دلیل این موضوع گفته اند برگزاری چنین مناظره هایی تریبونی برای دروغگویی در اختیار دونالد ترامپ قرار می دهد.

جو لاکهارت، سخنگوی اسبق کاخ سفید همانند بسیاری از دیگر راهبردشناسان حزب دموکرات به صراحت از بایدن خواست: هر کاری انجام می دهی، با ترامپ مناظره نکن.

لاکهارت در مصاحبه ای روز شنبه با شبکه خبری سی ان ان دلیل خودش برای این موضع گیری را اینطوری مطرح نمود که برگزاری مناظره به ترامپ اجازه می دهد دروغ هایش را تکرار کند.

ستاد تبلیغاتی ترامپ در مقابل از کمیسیون مناظره های انتخاباتی که مسئولیت برگزاری مناظره ها را بر عهده دارد خواسته حتی تعداد جلسه های مناظره را افزایش دهد.

علی رغم دلایلی که دموکرات ها آورده اند به نظر می رسد عملکرد بهتر ترامپ در مناظره های انتخاباتی در سال 2016 در برابر هیلاری کلینتون هم در کوشش آنها تأثیر دارد.

لاکهارت در مصاحبه روز شنبه خود با سی ان ان گفت: در مناظره های سال 2016 شاهد بودیم که هیلاری کلینتون روی موضوعات تسلط داشت. نکاتی که او مطرح نمود صادقانه تر بود و به حرف های ترامپ رجحان داشت.

وی اضافه نمود: با وجود این، ترامپ با عملکردی بهتر از ترامپ از مناظره ها خارج شد چون ترامپ مرتباْ همان دروغ ها را تکرار می کرد: دیوار را می سازیم و مکزیک پولش را می دهد، همه متجاوزان مکزیکی را از کشورمان بیرون می کنیم، توافق های تجاری بزرگی می کنیم. هیچ کدام از این اتفاق ها نیفتاده اند.

نیوزویک نوشته در هفته های گذشته مطالب متعددی در روزنامه ها در حمایت از لغو مناظره های انتخاباتی منتشر شده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1362

به "کوشش دموکرات ها برای لغو مناظره انتخاباتی بین بایدن و ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش دموکرات ها برای لغو مناظره انتخاباتی بین بایدن و ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید