تمهیدات کرونایی شهرآورد تهران اعلام شد

به گزارش تور آلمان ارزان، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران تمهیدات کرونایی در نظر گرفته شده برای شهرآورد سرخابی های پایتخت را تشریح کرد.

تمهیدات کرونایی شهرآورد تهران اعلام شد

به گزارش تور آلمان ارزان، حمید رضا گودرزی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در تبادل نظر با تور آلمان ارزان اظهار کرد: پیرو هماهنگی های بعمل آمده و جلسات کمیسیون ورزشی شورای تامین و سازمان لیگ مقرر گشت حضور کلیه عوامل اجرایی و تیم ها مطابق پروتکل های ابلاغی و فاصله گذاری اجتماعی انجام گردد.

وی ادامه داد : حضور تور آلمان ارزان و عکاسان در دربی فردا مطابق پروتکل ها بوده و تعداد حضور آنها نیز بر اساس پروتکل ها خواهد بود که جهت نظارت بیشتر کاورهای جدید برای افراد در نظر گرفته شده است. صندلی های سی آی پی نیز در اختیار مدیران تیم ها است تا عوامل اجرایی باشگاه ها در این مکان مستقر شوند و همچنین کلیه عوامل پخش زنده با هماهنگی مرکز حفاظت و صیانت صدا و سیما امکان ورود خواهند داشت.

گودرزی اضافه کرد: بازی بدون حضور تماشاگران بوده و نمایندگان وزارت بهداشت و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی نظارت خواهند داشت. در دو جلسه فوق نمایندگان وزارت بهداشت و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا حضور داشته و تصمیمات طبق نظارت و نظر نمایندگان فوق اتخاذ گشته است.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران توضیح داد:براساس نظر اعضای کمیسیون ورزشی ساعت بازی از 20:30 به 19:30 تغییر یافت تا عوامل اجرایی به ممنوعیت ساعات تردد برخورد نکنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1897

به "تمهیدات کرونایی شهرآورد تهران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات کرونایی شهرآورد تهران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید