ثبت حدود 1000 مورد آزار و اذیت جنسی در ارتش کانادا طی سال گذشته

به گزارش تور آلمان ارزان، تازه ترین آنالیز صورت گرفته نشان می دهد که حدود 960 نفر از اعضای ارتش کانادا طی سال گذشته قربانی آزار و اذیت جنسی شده اند و این مساله را گزارش داده اند.

ثبت حدود 1000 مورد آزار و اذیت جنسی در ارتش کانادا طی سال گذشته

برای دریافت خدمات ویزای توریستی کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل تور آلمان ارزان به نقل از رویترز، تازه ترین آنالیز و تحقیق حاکی است که 27 درصد زنان در نیروهای مسلح کانادا در طول دوران خدمت با آزار و اذیت و تجاوز جنسی روبرو می شوند.

این گزارش نشان می دهد که طی سال 2015 میلادی بیش از 960 نفر از پرسنل ارتش کانادا قربانی آزار و اذیت جنسی شده اند.

این گزارش اضافه کرد: 1.7 درصد نیروهای عادی ارتش کانادا در 12 ماه گذشته با آزار و اذیت جنسی روبرو شده اند که این رقم تقریبا دو برابر نرخ آزار و اذیت جنسی در بین سایر اقشار و نیروهای شاغل در این کشور به شمار می رود.

این آنالیز همچنین نشان می دهد که زنان شاغل در ارتش کانادا 4 برابر بیشتر از مردان در معرض آزار و اذیت جنسی در سال گذشته بوده اند.

زنان 15 درصد افراد شاغل در نیروهای مسلح کانادا را شامل می شوند. جاناتان وینس رئیس ستاد کل ارتش کانادا در این باره تاکید نمود: رفتار مضر جنسی یک مشکل جدی در ساختار نیروهای مسلح ماست. ما این مساله را می دانیم و برای مقابله با آن کوشش می کنیم. من بیشتر از هر کس دیگری انگیزه لازم برای ریشه کن کردن این رفتار را در بین نیروهای مسلح کانادا دارم.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 22 مرداد 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 501

به "ثبت حدود 1000 مورد آزار و اذیت جنسی در ارتش کانادا طی سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت حدود 1000 مورد آزار و اذیت جنسی در ارتش کانادا طی سال گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید