دنیزلی: برخی بازیکنان تراکتور برای خودشان و تریبون بازی می کنند؛ برای آخرین بار به آنها هشدار می دهم، قلعه نویی دوست خوب و محبوب من است

به گزارش تور آلمان ارزان، سرمربی تیم فوتبال تراکتور با انتقاد از عملکرد برخی از بازیکنان تیمش در دیدار با استقلال گفت: در تیم ما بازیکنانى هستند که نه براى تیم ، بلکه فقط براى خودشان و تریبون بازى مى کنند!

دنیزلی: برخی بازیکنان تراکتور برای خودشان و تریبون بازی می کنند؛ برای آخرین بار به آنها هشدار می دهم، قلعه نویی دوست خوب و محبوب من است

به گزارش خبرنگار ورزشی تور آلمان ارزان، تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از ناکامی در فصل گذشته لیگ برتر، در این فصل با مصطفی دنیزلی، سرمربی نام آشنایی ترکیه ای وارد مسابقات شده و هواداران این تیم تبریزی بسیار امیدوارند تا تیم شان بتواند طلسم ناکامی های خود برای قهرمانی در لیگ برتر را بشکند.

تراکتور در هفت هفته ابتدایی مسابقات نیز نتایج بسیار خوبی به دست آورد و توانست به پنج پیروزی و دو تساوی دست یابد، اما دنیزلی و تیمش در دو هفته گذشته متحمل دو شکست پیاپی مقابل صنعت نفت آبادان و استقلال شده اند. در همین زمینه و وضعیت تیم تراکتور پیش از دیدار حساسش با سپاهان گفت و گویی با مصطفی دنیزلی انجام دادیم که مشروح این مصاحبه را در زیر می خوانید:

تور آلمان ارزان: پیش از بازی تان برابر استقلال و با توجه به نتایج هفته های گذشته و کیفیت خوب تراکتور همه شانس این تیم را برای پیروزی بیشتر می دانستند، اما تیم شما باخت. به نظرتان چه دلیلی باعث شکست تراکتور مقابل استقلال شد؟

به طور کلی شکست می تواند چند دلیل داشته باشد. اول می تواند کارایى و عملکرد ضعیف تیم باشد که این نبود! از لحاظ قدرت تیمى مشکلى نداشتیم. دلیل اصلى باخت ما اشتباهات فردى تیم مان بود. شاید این دیدار یکى از بهترین بازى های تهاجمی تیم مان در این فصل بود و فرصت هاى گلِ بسیارى داشتیم. البته رقیبی که رودرروی ما بود هم تیم خوبى بود. به هرحال در ذات و طبیعت فوتبال این طور اتفاقات وجود دارد. هفته هاى هشتم و نهم هم مهم نیستند!

البته دلیل دیگری هم وجود دارد. درون تیم بازیکنانى هستند که نه براى تیم ، بلکه فقط براى خودشان و تریبون بازى مى کنند! به آنها براى آخرین بار هشدار خواهم داد! بازى فوتبال باید فقط و فقط براى موفقیت تیم و به خاطر تیم باشد.

تور آلمان ارزان: با نیمکت نشینی شجاعی، دژاگه و خانزاده نشان دادید که هیچ بازیکنی جایگاه ثابتی در تیم شما ندارد. دلیل این تغییرات گسترده در ترکیب تیم تراکتور چه بود و آیا ممکن است در بازی با سپاهان هم شاهد تغییرات زیاد باشیم؟

در هر بازى امکان دارد این اتفاق بیفتد. تصمیماتى که من می گیرم براى موفقیت تیم است. ما در هر بازى با یک رقیب همیشگی بازی نداریم. تمام رقیبان ما متفاوت هستند. این تغییرات در زمان هاى متفاوت امکان پذیر هست.

تور آلمان ارزان: خط دفاع تراکتور در بازی با استقلال متزلزل ظاهر شد و آیا به نظر شما نیاز به تقویت ندارد؟

خیر، به نظرم مشکل اشتباهات فردى است. به جز گل چهارم، سه گلى که دریافت کردیم ناشى از اشتباهات انفرادى بود!

تور آلمان ارزان: بازی با سپاهان سومین دیدار شش امتیازی تراکتور محسوب می شود. نظر شما در مورد این بازی و رویارویی دوباره با امیر قلعه نویی که تیمش از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل به حساب می آید، چیست؟

امیر دوست محبوب و خوبِ من است. سپاهان هم الان دو امتیاز از ما جلوتر است. حدس می زنم بازى خوبى خواهد بود. من به کل تیمم هم اعتماد و هم ایمان کامل دارم.

تور آلمان ارزان: تراکتور تا به اینجا به چند درصد از آمادگی که مدنظر شما بوده، رسیده است و به نظرتان چند هفته دیگر کار دارد تا به تیم ایده آل شما تبدیل شود؟

در ترکیب ایده آل که من می گویم، هفت الی هشت نفر به شکل ثابت و سه الی چهار بازیکن تعویضى هستند، چون در این ترکیب آنهایى حضور دارند که لایق پیراهن تراکتور هستند، ولى مدت زمان بازی آنها متفاوت است. فوتبال ورزشی است که در آن بازیکنی که کمترین زمان را دارد، شاید سرنوشت لیگ و نقش اصلی را ایفا کند!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 737

به "دنیزلی: برخی بازیکنان تراکتور برای خودشان و تریبون بازی می کنند؛ برای آخرین بار به آنها هشدار می دهم، قلعه نویی دوست خوب و محبوب من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی: برخی بازیکنان تراکتور برای خودشان و تریبون بازی می کنند؛ برای آخرین بار به آنها هشدار می دهم، قلعه نویی دوست خوب و محبوب من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید