دیدار روحانی از عمان اهمیت فوق العاده ای برای روابط دو جانبه دارد

به گزارش تور آلمان ارزان، خبرنگاران: یک رسانه عمانی با اشاره به سفر حسن روحانی به این کشور آن را دارای تاثیر مثبت در تقویت روابط طرفین دانست.

دیدار روحانی از عمان اهمیت فوق العاده ای برای روابط دو جانبه دارد

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور آلمان ارزان، روزنامه الرویه عمان در مطلبی با عنوان تعمیق همکاری عمان با ایران با اشاره به سفر حسن روحانی به این کشور آورده است: این دیدار از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و اهتمام ویژه ای به آن در راستای حمایت از همکاری دو جانبه میان دو کشور در همه زمینه ها با توجه با روابط تاریخی و حسنه دو کشور می گردد.

این رابطه از حسن همجواری وهمکاری سازنده نشات می گیرد و واقعیت ها و پتانسیل های سیاسی و مالی آن را مورد حمایت قرار می دهد.

این رسانه عمانی بیان نمود: دیدار تاریخی سلطان قابوس بن سعید به جمهوری اسلامی ایران پس از انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری ایران در تقویت روابط عمان با ایران نقش سازنده ای داشته است. رواfط سازنده میان دو کشور در همه زمینه ها تاثیر مثبتی بر دو کشور و ثبات منطقه دارد.

الرویه می نویسد: دیدار رئیس جمهوری ایران از عمان تاثیر مثبتی بر روند مناسبات رو به رشد دو کشور و تعمیق آنها به ویژه در زمینه های مالی و توسعه آن برای خدمت به منافع مشترک دو کشور دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 شهریور 1398 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 408

به "دیدار روحانی از عمان اهمیت فوق العاده ای برای روابط دو جانبه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار روحانی از عمان اهمیت فوق العاده ای برای روابط دو جانبه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید