رئیس کمیته انضباطی: یک مقدار نگران شدیم!

به گزارش تور آلمان ارزان، اسماعیل حسن زاده درباره اتفاقاتی که برای پرسپولیس در اصفهان اتفاق افتاده است، گفت: منهای اتفاقی که افتاده است، با تمهیداتی که از سوی باشگاه سپاهان و کانون هوادارانش در نظر گرفته شده است، خیالمان راحت است و مطمئنیم مسابقه بزرگی بین دو تیم انجام می گردد.

رئیس کمیته انضباطی: یک مقدار نگران شدیم!

وی اضافه نمود: محل اطراف استادیوم یا محل رفت و آمد و استقرار تیم ها هم از نظر رفتار طرفداران تیم مقابل مهم است که یک مقدار نگران شدیم. با این حال مطمئنم در استادیوم فضای خوبی خواهیم داشت. من هم ناظر انضباطی ویژه هستم و با دستورات دقیق تر مبنی بر تهیه فیلم و عکس و گزارش لحظه به لحظه بازی و گزارش های مستند، مسابقه شرایط خوبی خواهد داشت.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یادآور شد: نظر شخصی ام این است که یکی از عوامل التهابات اخیر در فوتبال بخصوص راجع به این دو تیم یا فضای مشابهی که در بعضی شهرستان ها و تهران ایجاد شد، مصاحبه ای است که بزرگترهای تیم ها انجام می دهند. بنده اول فصل هم از بزرگترهای تیم ها خواستم کاری نکنند که سکوها ملتهب گردد. مثل اظهارنظر درباره داور یا ناظر مسابقات. هر اظهارنظری قبل از بازی سم است.

حسن زاده یادآور شد: من خوشبین هستم که امروز یک مسابقه خوب هم از نظر فنی و هم از نظر انضباطی برگزار می گردد بخصوص با تمهیداتی که کانون طرفداران سپاهان انجام داده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 243

به "رئیس کمیته انضباطی: یک مقدار نگران شدیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس کمیته انضباطی: یک مقدار نگران شدیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید