روز پرحادثه برای آتش نشانان اهوازی

به گزارش تور آلمان ارزان، آتش نشانان اهوازی 30 عملیات امدادی و اطفا حریق را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.

روز پرحادثه برای آتش نشانان اهوازی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از صداوسیما مرکز خوزستان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت:بیست و هفتم آذر ماه سال جاری ساعت هشت و 39 دقیقه آتش سوزی فروشگاه لوازم خانگی در خیابان بنی هاشم بین هلالی و غزنوی اطلاع رسانی شد.

وی با اشاره به سرایت دود به 2 طبقه فوقانی فروشگاه اظهار کرد: آتش نشانان با تجهیز خود به دستگاه تنفسی و ایمن سازی محل، با استفاده از تجهیزات خاموش کننده شعله های آتش را مهار کردند و همزمان در عملیات نجات افراد گرفتار از دود پیروز شدند یک زن 30 ساله، یک مرد 35 ساله و یک کودک یک ساله را نجات دادند.

قنبری افزود: آتش سوزی خودرو پراید ساعت 11 و 56 دقیقه در کوی سیاحی خیابان فلاح به علت اتصال برق موتورخودرو با تلاش آتش نشانان به وسیله تجهیزات خاموش کننده مهار شد. ضمن اینکه ماموران آتش نشانی حریق خودرو پراید در منطقه بهارستان بلوار آریا ساعت 18 و 38 دقیقه به علت نشت بنزین را اطفا کردند.

وی اذعان داشت: آتش نشانان حریق یک مورد ترانس برق، حریق 2 مورد پایه برق و حریق هشت مورد کنتور برق منزل مسکونی را در مناطق مختلف شهر اهواز مهار کردند.

قنبری شرح داد: آتش نشانان در عملیات امدادی هشت خودرو گرفتار در آب ناشی از بارندگی را در مناطق کیانشهر، گلستان، صددستگاه باهنر، سه راه نگهبانی، کمپلو، سپیدار، امام شرقی، فرهنگ شهر خارج کردند.

وی با اشاره به همکاری آتش نشانان با نیرو های 115 در جابجایی بیمار مصدوم در منطقه سپیدار خیابان هفت بیان نمود: ماموران آتش نشانی بچه گربه ای را که بالای درخت پنج متری خیابان در منطقه گلستان خیابان اصفهان بین آبان وآذر، گیر کرده بود را نجات داده و رهاسازی کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در سرانجام اظهار کرد: ماموران آتش نشانی هشت شهروند را در عملیات نجات از آسانسور در مناطق گلستان خیابان اطفهان، کیانشهر و زیتون کارمندی خیابان کمیل و 2 شهروند را در عملیات محبوس شده در اماکن در منطقه کمپلو و گلستان نجات دادند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1605

به "روز پرحادثه برای آتش نشانان اهوازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز پرحادثه برای آتش نشانان اهوازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید