سنگ تمام مربی ایتالیایی برای مجیدی؛ تشبیه فرهاد به دو اسطوره ایتالیا، پین توافق نهایی را تکذیب کرد

به گزارش تور آلمان ارزان، مربی ایتالیایی مدنظر باشگاه استقلال ضمن تشبیه فرهاد مجیدی به دو اسطوره ایتالیا می گوید با وجود دریافت پیشنهاد از این تیم ایرانی، هنوز کارش برای حضور در ایران نهایی نشده است.

سنگ تمام مربی ایتالیایی برای مجیدی؛ تشبیه فرهاد به دو اسطوره ایتالیا، پین توافق نهایی را تکذیب کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال چندی پیش بیان کرد میخواهد گابریله پین مربی ایتالیایی که سابقه دستیاری در تیم ملی ایتالیا و تیم های بزرگی چون یوونتوس را هم دارد، به عنوان یک مربی جدید به کادر فنی استقلال اضافه کند.

از زمان اعلام این خبر از سوی مجیدی، ظاهراً هماهنگی های لازم برای حضور این مربی در ایران صورت نگرفته است. این موضوعی است که دو روز پیش گلایه فرهاد مجیدی را هم در پی داشت و مجیدی بیان کرد خودش شخصاً پیگیر صدور بلیت و ویزا برای مربی ایتالیایی است!

گابریله پین در تازه ترین گفتگوی خود با گاتزتا پارما به پیشنهاد استقلال اشاره نمود و گفت: هنوز کار من با استقلال نهایی نشده است؛ اگرچه پیشنهاد مفصل با جزئیات از استقلال ارائه شده است.

این مربی ایتالیایی اعلام نمود: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به نوعی نماد باشگاه است؛ چیزی شبیه به توتی و ده روسی (دو اسطوره فوتبال ایتالیا و باشگاه آ. اس رم). حالا که مجیدی روی نیمکت است، باشگاه می خواهد او را با یک تکنسین باتجربه که تجربیات بین المللی دارد، حمایت کند.

پین در حالی به حمایت باشگاه استقلال از مجیدی صحبت نموده است که این مربی در اظهاراتی که به آن اشاره شده بود، از عدم حمایت استقلال به او در مباحث مختلف از جمله همین دستیار ایتالیایی انتقاد نموده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1889

به "سنگ تمام مربی ایتالیایی برای مجیدی؛ تشبیه فرهاد به دو اسطوره ایتالیا، پین توافق نهایی را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنگ تمام مربی ایتالیایی برای مجیدی؛ تشبیه فرهاد به دو اسطوره ایتالیا، پین توافق نهایی را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید