شرکت های سودآور و بانک ها در امور پژوهشی مرکزی مشارکت می نمایند

به گزارش تور آلمان ارزان، سعید موسایی عصر یکشنبه در حاشیه برگزاری کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان مرکزی در اراک، گفت: یکی از دستور کارهای این کارگروه که در سه محور برگزار گردید، تصمیم گیری پیرامون طرح های پژوهشی استان مرکزی در سال 1397 بود که بنا به تشخیص شورای برنامه ریزی و توسعه استان مجددا موضوع طرح های پژوهشی در کارگروه مورد آنالیز نهاده شد.

شرکت های سودآور و بانک ها در امور پژوهشی مرکزی مشارکت می نمایند

مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری مرکزی اضافه کرد: در رابطه با اولویت عناوین طرح های پژوهشی، هشت مقوله مورد تصویب نهاده شد که این عناوین در حقیقت موضوعات شاخص طرح های پژوهشی استان در امسال هستند.

وی بیان نمود: مساله دوم مطرح گردیده در این کارگروه، اختصاص بخشی از درآمدهای شرکت های سودده و بانک ها به حوزه پژوهش و امور پژوهشی بود که مقرر شد سازمان برنامه و بودجه استان ضمن احصای لیست این شرکت ها و بانک ها، با آنان برای تحقق این منظور مکاتبه و رایزنی کند و راهکارهای اجرایی این موضوع را ارائه دهد.

مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری مرکزی خاطرنشان ساخت: محور سوم کارگروه امروز، برگزاری دومین نمایشگاه های فناوری های پیشرفته استان مرکزی بود که با بحث و تبادل نظر در این رابطه، تحول و اصلاحات لازم اندیشیده شد تا مراحل برگزاری این نمایشگاه اجرایی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 32

به "شرکت های سودآور و بانک ها در امور پژوهشی مرکزی مشارکت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های سودآور و بانک ها در امور پژوهشی مرکزی مشارکت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید