فرایند تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری آغاز شد

به گزارش تور آلمان ارزان، فرایند تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان دکتری مبتلا به کرونا ویروس از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور از امروز آغاز شد.

فرایند تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری آغاز شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تور آلمان ارزان، به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری سال 1399 که دچار بیماری کرونا شده اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) سازمان سنجش آموزش کشور با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ شده است.

بر این اساس داوطلبانی که علائم بیماری آنها از تاریخ 28 تیر 99 به صورت قطعی تایید شده است از امروز جمعه سوم تا فردا شنبه 4 مرداد با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان (بخش آزمون دکتری) فرم خوداظهاری را تکمیل و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

داوطلبانی که فرم فوق را تکمیل کنند براساس دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

همه داوطلبان آزمون فوق لازم است از روز سه شنبه هفتم مرداد 99 به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کنند و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون تحویل دهند.

4133

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1438

به "فرایند تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید