مسئولان برای اجرای حکم مدیران متخلف سرعت عمل داشته باشند

به گزارش تور آلمان ارزان، مجمع دانشجویان عدالت خواه دانشگاه یاسوج در بیانیه ای خاطرنشان کرد: مسئولان در برخورد و اجرای حکم مدیران متخلف با همان سرعت و دقتی عمل نمایند که در برخورد با فعالان اجتماعی و مطالبه گر عمل می نمایند.

مسئولان برای اجرای حکم مدیران متخلف سرعت عمل داشته باشند

به گزارش خبرنگار دانشگاه تور آلمان ارزان، مجمع دانشجویان عدالت خواه دانشگاه یاسوج در بیانه ای بیان کرد: مسئولان در برخورد و اجرای حکم مدیران متخلف با همان سرعت و دقتی عمل کنند که در برخورد با فعالین اجتماعی و مطالبه گر عمل می کنند.

متن بیانه به توضیح زیر است:

بی شک نیرو های انقلابی و فعالین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد، چراغ امیدی برای آیندگان و نسل جدید انقلاب اند که حمایت و همکاری عامه مردم با ایشان از جمله اقداماتی است که می تواند گره گشای بسیاری از مسائل و مسائل استان عزیزمان باشد.

به مسئولین و صاحبان قدرت در استان که داعیه پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی و حرکت در جهت شهدا را دارند؛ یادآوری می کنیم که انقلاب ما، انقلاب پابرهنه گان است، انقلابی که برای استقلال، آزادی و از همه مهم تر قیام به قسط شکل گرفت.

قطعا ناخوشایند است که پس از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی، شاهد محرومیت ها و ناکارآمدی هایی در استان باشیم؛ اما از آن ناخوشایند تر عدم انتقاد پذیری و جبهه گیری های نسنجیده ای است که موجب نگرانی، بی اعتمادی و ناامیدی فعالین اجتماعی و نسل جوان می گردد.

آبروی مومن صرفاً شامل حال مسئولین نمی گردد و برادرانه توصیه می کنیم، مسئولان در برخورد و اجرای حکم مدیران متخلف با همان سرعت و دقتی عمل کنند که در برخورد با فعالین اجتماعی و مطالبه گر عمل می کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1537

به "مسئولان برای اجرای حکم مدیران متخلف سرعت عمل داشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان برای اجرای حکم مدیران متخلف سرعت عمل داشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید