مسکن مهر پردیس باهماهنگی 3 تیم اجرایی حقوقی و نظارتی تمام می گردد

به گزارش تور آلمان ارزان، مرتضی حیدری صبح چهارشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در فرمانداری پردیس برگزار گردید طی سخنانی گفت: بخشی از سلامت عملکرد دستگاه ها به دلیل وجود رسانه ها است و در این راستا خبرنگاران باید با دقیق بینی وگوشزد معضلات به مسئولین در صدد برطرف مشکل باشند.

مسکن مهر پردیس باهماهنگی 3 تیم اجرایی حقوقی و نظارتی تمام می گردد

حیدری با بیان اینکه شهرستان پردیس یک شهر جدیدالتاسیس است و سال جاری در آستانه 8 ساله گشتن واقع شده است اضافه کرد: در این شهرستان تاکنون با مشکلات زیادی روبرو بوده ایم و هنوز هم مردم این منطقه با معضلاتی مثل عدم استقرار اماکن ورزشی، تفریحی، مساجد و بهداشت و درمان روبرو هستند.

وی با اشاره به اینکه قلم و بیان تور آلمان ارزان روزنه امید برای مردم محسوب می گردد گفت: تور آلمان ارزان محرک و مشوق هستند و با بیان منصفانه اخبار تاثیر فزاینده ای را در مردم و مسئولین ایجاد می نمایند که امیدواریم با نگاه دقیقی که قشر رسانه به مسائل مختلف کشور دارند اجازه ندهند بستر سواستفاده برای دشمنان فراهم گردد.

فرماندار پردیس در ادامه گفت: مسکن مهر پردیس یکی بزرگترین پروژه های عمرانی کشور محسوب می گردد که بیش از 70 درصد آن انجام گردیده است و اتمام این پروژه احتیاج به مدیریت جدی و اجرایی دارد.

حیدری با بیان اینکه اتمام پروژه مسکن مهر پردیس منوط به داشتن 3 تیم است اضافه کرد: تیم اول اجرایی است که در صورت وجود بودجه، اختیارات و امکانات به خوبی کار را صورت می دهد و تیم بعدی تیم بازرسی یا حقوقی است چرا که مسکن مهر با داشتن بیش از 1000 پرونده نمی تواند به سرعت پیشرفت کند و در صورت سامان دهی این پرونده ها بستر کار برای تیم اجرایی بیشتر فراهم می گردد.

فرماندار پردیس سومین تیم برای انتها یافتن پروژه مسکن مهر پردیس را وجود تیم نظارتی دانست و گفت: تیم نظارتی مکمل 2 تیم دیگر است چرا که بعضا در برخی اخبار دیده گردیده که از کیفیت نا مطلوب مسکن مهر تصاویری منتشر می گردد و در این زمینه با وجود تیم نظارتی این معضل حل خواهد گشت.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت های این منطقه در ابتدا صفر بوده است گفت: یکی از این زیرساخت های مهم پردیس مسئله آب بود که با بیش از 1000 میلیارد تومان بودجه برای این شهرستان فراهم گشت و پروژه در حال اجرا است و زیرساخت های دیگر مثل برق و گاز که قابل فراوری و روبناهایی مثل مسجد و مدرسه و پارک و اماکن ورزشی نیز قابل تامین هستند که امیدواریم به زودی تمام مشکلات این شهر مرتفع گردد و بتوانیم به بهترین شکل ممکن به مردم خدمت رسانی گردد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 5 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 20

به "مسکن مهر پردیس باهماهنگی 3 تیم اجرایی حقوقی و نظارتی تمام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکن مهر پردیس باهماهنگی 3 تیم اجرایی حقوقی و نظارتی تمام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید