نماینده مازندران، قهرمان لیگ کشتی کلاسیک بانوان شد

به گزارش تور آلمان ارزان، تیم مشاور املاک قهرمانان نور استان مازندران قهرمان رقابت های لیگ کشتی کلاسیک بانوان کشور شد.

نماینده مازندران، قهرمان لیگ کشتی کلاسیک بانوان شد

تیم مشاور املاک قهرمانان نور استان مازندران قهرمان رقابت های لیگ کشتی کلاسیک بانوان کشور شد. فصل چهارم و سرانجامی رقابت های لیگ کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور آدینه در محل خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید و در سرانجام تیم مشاور املاک قهرمانان نور مازندران به مقام قهرمانی رسید.

بر اساس دستورالعمل برگزاری مسابقات، تیم قهرمان چهار فصل باشگاهی خواهد بود که بیشترین امتیاز را در چهار دوره (فصل) برگزاری این رقابت ها به دست آورد و بدین ترتیب تیم مشاور املاک قهرمانان نور استان مازندران با کسب 333 امتیاز در چهار فصل برگزار گردیده به عنوان قهرمانی لیگ کشتی کلاسیک بانوان در سال 1397 رسید. پس از تیم نور تیم های مجتمع ورزشی حمید سوریان تهران و شهرما مشهد به ترتیب با 249 و 227 امتیاز عنوان های دوم و سوم را از آن خود کردند. تیم فرزند اورامانات کرمانشان نیز چهارم شد.

در فصل نخست این مسابقات تیم های کافه کاله نور، باغچه مینو و شرکت عمران گلبهار به عنوان های اول تا سوم رسیدند، در فصل دوم تیم های مشاور املاک قهرمانان نور، شهرما شهرداری مشهد و مجتمع ورزشی حمید سوریان به ترتیب اول تا سوم شدند و در فصل سوم نیز تیم های مشاور املاک قهرمانان نور، مجله دنیای کشتی و مجتمع ورزشی حمید سوریان به ترتیب عنوان های نخست تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین زهرا دارابی از تیم اورامانات کرمانشاه با کسب 61 امتیاز به عنوان فنی ترین کشتی گیر این رقابت ها معرفی گردید و سپیده بابایی و سحر غنی زاده به ترتیب با 59 و 49 امتیاز از تیم نور عنوان های دوم و سوم فنی ترین کشتی گیر را به دست آوردند.

4،530

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 294

به "نماینده مازندران، قهرمان لیگ کشتی کلاسیک بانوان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مازندران، قهرمان لیگ کشتی کلاسیک بانوان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید