ویدیو کلیپ حقیقت قطعی منتشر شد خبرنگاران

به گزارش تور آلمان ارزان، گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب به مناسبت نیمه شعبان سالروز میلاد حضرت امام زمان (عج) با عنوان حقیقت قطعی از سری فراوریات ویدئویی نشان توسط فرهنگ سرای ابن سینا فراوری و منتشر شد.

ویدیو کلیپ حقیقت قطعی منتشر شد خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، به مناسبت نیمه شعبان سالروز میلاد حضرت امام زمان (عج)، گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب با عنوان حقیقت قطعی از سری فراوریات ویدئویی نشان توسط فرهنگ سرای ابن سینا فراوری و منتشر شد.

در این اثر بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون نیمه شعبان که مظهر امید به آینده است و مهدویت که اگر مهدویت نباشد، معنایش این است که همه کوشش انبیاء، همه این دعوت ها، این زحمات طاقت فرسا، این ها بی فایده باشد، بی اثر بماند.

بنابراین، مسئله مهدویت یک مسئله اصلی؛ جزو اصلی ترین معارف الهی است. مسئله انتظار هم که جزء لاینفک مسئله مهدویت است، از آن کلید واژه های اصلی فهم دین و حرکت اساسی و عمومی و اجتماعی امت اسلامی به سمت اهداف والای اسلام است و همچنین مسئله انتظار یعنی ترقب، یعنی مترصد یک حقیقتی که قطعی است، بودن این معنای انتظار است، انتظار یعنی این آینده حتمی و قطعی است، مورد بازخوانی قرار گرفته است.

مجموعه فراوریات ویدیویی نشان به طرح بیانات رهبر بزرگوار انقلاب در برهه های مهم مذهبی و ملی می پردازد و توسط فرهنگ سرای ابن سینا به صورت مناسبتی فراوری و منتشر می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1766

به "ویدیو کلیپ حقیقت قطعی منتشر شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدیو کلیپ حقیقت قطعی منتشر شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید