سرانجام مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر

به گزارش تور آلمان ارزان، مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور با معرفی نفرات برتر به خاتمه رسید.

سرانجام مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر

به گزارش تور آلمان ارزان و به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور به صورت آنلاین به میزبانی دانشگاه تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

بنابراین گزارش این مسابقات با هماهنگی دبیرخانه ها، دانشگاه ها و هیئت های استانی با حضور 111 دانشجوی دختر و پسر از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در دو بخش تفنگ و تپانچه برگزار ونفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

بخش دختران:

در رشته تفنگ: فاطمه کرم زاده از دانشگاه الزهرا (س) اول شد، مریم سلیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه و نگار علی کمک از دانشگاه شهیدبهشتی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رشته تپانچه: هانیه رستمیان و آمتیس جعفری هر دو از دانشگاه الزهرا (س) به ترتیب اول و دوم شدند و زهرا حسینی از دانشگاه فنی و حرفه ای یزد سوم شد.

در بخش پسران:

در رشته تفنگ: مهیار صداقت از دانشگاه شهیدبهشتی قهرمان شد، پوریا نوروزیان از دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران نایب قهرمان شد و سید محمدرضا سامع از دانشگاه شهرکرد در صندلی سوم نهاده شد.

در رشته تپانچه: سجاد پورحسین از دانشگاه گیلان ، علیرضا میرزایی از دانشگاه تهران و مهدی تندری از دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

از نکات قابل توجه این رقابت ها حضور قهرمانان و ملی پوشان در این مسابقات بود.

گفتنی است در خاتمه به نفرات برتر حکم، مدال قهرمانی اهداء خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1782

به "سرانجام مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید