2450متر شبکه توزیع برق گرمسار بهسازی شد

به گزارش تور آلمان ارزان، سید حسین صفری در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن اشاره به اقدامات اجرا شده در طول سالجاری، بیان نمود: 34 دستگاه پست هوائی توزیع برق با هدف افزایش بهره وری و کاهش افت جریان در طول شش ماهه ابتدای نخستی سالجاری در گرمسار نصب شده است همچنین در این مدت شاهد اتصال یک هزار و 100 متر کابل خودنگهدار در مدار توزیع برق شهرستان بوده ایم.

2450متر شبکه توزیع برق گرمسار بهسازی شد

وی با بیان اینکه در بازه زمانی شش ماهه نخست سالجاری، 960 متر شبکه روشنائی معابر گرمسار ایجاد شده است، اضافه کرد: در این مدت همچنین 176 دستگاه سرچراغ نسل جدید با بهبود عملکرد نسبت به سرچراغ های قدیمی نیز در سطح شهر گرمسار نصب شده تا شاهد روشنایی بیشتر و جلوگیری از بروز مخاطرات رانندگی را در معابر شهری باشیم.

مدیر شرکت توزیع برق گرمسار با بیان اینکه شش هزار و 700 متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی در این شهرستان ایجاد شده است، گفت: این اقدام باعث شده تا بتوانیم سطح خدمات شرکت توزیع برق به مردم را ارتقا دهیم.

صفری بیان نمود: طرح احداث چهارهزار و 250 متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی، بهسازی دو هزار و 450 متر شبکه توزیع برق، نصب یک دستگاه پست با هدف کاهش تلفات انرژی الکتریکی، اصلاح شبکه فیدر هنرستان گرمسار، هینه سازی شبکه 20 کیلوولت مسیر روستای رشمه و ... در زمره اقدامات توزیع برق گرمسار در شش ماهه نخست سالجاری بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 204

به "2450متر شبکه توزیع برق گرمسار بهسازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2450متر شبکه توزیع برق گرمسار بهسازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید