اعزام 4 دوچرخه سواری معلول به بازی های پاراآسیایی اندونزی

به گزارش تور آلمان ارزان، رییس انجمن دوچرخه سواری معلولان از اعزام 4 دوچرخه سوار معلول به بازی های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی در رشته استقامت و نیمه استقامت اطلاع داد.

اعزام 4 دوچرخه سواری معلول به بازی های پاراآسیایی اندونزی

از سفر با تور خیلی ارزان سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

فرهاد عصفوری در گفت وگو با تور آلمان ارزان، پس از اضافه شدن رشته روچرخه سواری معلولان به بازی های پاراآسیایی جاکارتا و درباره شرایط ورزشکاران این رشته برای حضور در این بازی ها اظهار کرد: با توجه به زمان محدودی که برای آماده سازی تیم دوچرخه سواری معلولان برای حضور در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا داریم، برنامه اردویی و تمرینات خود را به کمیته ملی پارالمپیک ارائه کردیم و از اردیبهشت ماه اولین اردوی این تیم با حضور 10 ورزشکار در تهران برگزار خواهد شد. البته با توجه به سیاست کمیته ملی پارالمپیک مبنی بر این که تنها مدال آوران به این بازی ها اعزام خواهند شد، سعی داریم از بین 10 دوچرخه سواری که به اردو دعوت می کنیم 4 نفر از کسانی که رکورد نفر سوم آسیا را جابجا می نمایند، برای جاکارتا انتخاب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در حال حاضر با توجه به فرصت کمی که برای آماده سازی دوچرخه سواران برای بازی های پاراآسیایی دارید، امکان گزینش 4 دوچرخه سوار برای جاکارتا وجود دارد یا خیر؟ گفت: هم اکنون دوچرخه سواران خوبی همچون مهدی محمدی در رشته استقامت و نیمه استقامت و ماده تعقیبی انفرادی در تیم داریم که شانس زیادی برای کسب مدال دارند. بنابراین سعی داریم در همین رشته دوچرخه سواران خوب خود را برای بازی های پاراآسیایی انتخاب کنیم تا به بهترین نتایج ممکن در جاکارتا دست پیدا کنیم.

عصفوری با بیان این که 6 اردوی تدارکاتی برای حضور تیم در بازیهای پاراآسیایی پیش بینی شده است، اضافه کرد: برای این که بتوانیم حضور قوی در جاکارتا داشته باشیم 6 اردوی تدارکاتی و یک تورنمنت برون مرزی تا بازیهای پاراآسیایی برای تیم دوچرخه سواری پیش بینی شده است که البته تنها نفرات اعزامی به تورنمنت خارجی که تیرماه در هلند است، اعزام خواهند شد.

وی در سرانجام پیرامون این پرسش که آیا هم اکنون با مسائل سخت افزاری نیز روبرو هستید یا خیر؟ اظهار کرد: با همکاری خوبی که رییس فدراسیون دوچرخه سواری با ما دارد، از نظر سخت افزاری مشکل خاصی نداریم و قمری تمام امکانات لازم را در پیست دوچرخه سواری در اختیار دوچرخه سواران معلول نیز قرار داده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 865

به "اعزام 4 دوچرخه سواری معلول به بازی های پاراآسیایی اندونزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام 4 دوچرخه سواری معلول به بازی های پاراآسیایی اندونزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید