جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری استان ایلام برگزار گردید

به گزارش تور آلمان ارزان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از برگزاری جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری در استانداری ایلام اطلاع داد.

جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری استان ایلام برگزار گردید

لذت بخشترین تجربه سفر را با دور زمین تجربه کنید.

به گزارش تور آلمان ارزان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام، عبدالمالک شنبه زاده مدیر کل میراث فرهنگی استان، امروز 3 مهر 97 با اعلام این خبر اظهار کرد: در جلسه کارگروه میراث فرهنگی وگردشگری استان ایلام، 4 طرح پیشنهادی گردشگری مطرح و مورد آنالیز اعضای جلسه نهاده شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام همچنین در این جلسه از وجود 7 طرح گردشگری در دست اقدام با پیشرفت فیزیکی 5 تا 90 درصد با اشتغالزایی 583 نفر و با اعتبار 97 میلیارد تومان در استان اطلاع داد.

احمد کرمی معاون عمرانی استاندار ایلام نیز در این جلسه گفت: بخش خصوصی و متقاضیان اجرای طرح های گردشگری می توانند درخواست های خود را قبل از اتمام طرح های مطالعاتی به میراث فرهنگی برای طرح در این کارگروه ارائه نمایند.

معاون عمرانی استاندار با مهم خواندن طرح های مربوط به گردشگری در راستای ایجاد اشتغال و توسعه مالی استان اظهار کرد: همکاری و تعامل دستگاه های عضو کارگروه گردشگری در راستای توسعه گردشگری امری ضروری و انکار ناپذیر است.

معاون امور عمرانی استانداری ایلام بر جذب سرمایه گذاران و استقبال از آن ها برای سرمایه گذاری در طرح های مختلف استان به ویژه طرح های گردشگری و حمایت های لازم از جانب دستگاههای ذیربط تاکید نمود.

در این جلسه احمد کرمی معاون عمرانی استانداری، معروف بسطامی فرماندار ایلام و سایر اعضای کارگروه تخصصی گردشگری حاضر در جلسه نیز با بحث و آنالیز شیوه برطرف موانع و مسائل مناطق نمونه گردشگری و جذب سرمایه گذاران بیشتر به حوزه گردشگری، بر اهمیت ایجاد اشتغال و توسعه استان تاکید نمودند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 445

به "جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری استان ایلام برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری استان ایلام برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید