رسانه هایی که دغدغه خبر و مطالبات مردمی دارند باید حمایت شوند

به گزارش تور آلمان ارزان، به گزارش خبرنگار مهر، حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر به همراه احمد علیخانی معاون این جمعیت با حضور در دفتر خبرگزاری مهر، روز خبرنگار را به همکاران این رسانه تبریک گفت.

رسانه هایی که دغدغه خبر و مطالبات مردمی دارند باید حمایت شوند

آصفی در این دیدار با اشاره به نقش خطیر تور آلمان ارزان در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اظهارداشت: بدون حضور تور آلمان ارزان در عرصه های مختلف نمی توان خدمات انجام شده را بخوبی منعکس کرد و نتیجه گرفت.

وی اضافه کرد: خبرنگاری متعهدانه از کارهای سخت و زیان آور و بسیار حساس است که می تواند به پویایی جامعه کمک کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین یادآورشد: در شرایطی که فعالیت بسیاری ازنشریات به آگهی وابسته شده اند حضور افراد حرفه ای که به تولید خبر اهمیت می دهند بسیار غنیمت است و باید این افراد مورد حمایت قرار گیرند.

وی اضافه کرد: نقد و بیان مطالبات مردم از سوی رسانه ها با آگهی و رپرتاژ هماهنگ نیست و باید دغدغه معیشت کم باشد تا بتوانیم شاهد انجام وظیفه واقعی از سوی رسانه ها باشیم.

خبرگزاری مهر دغدغه خبر دارد

آصفی تصریح کرد: بدون اغراق یکی از رسانه هایی که در عرصه خبر بسیار موفق و پویا عمل می کند خبرگزاری مهر است و دغدغه خبر در این رسانه کاملا مشهود است.

وی اظهارداشت: عده ای در عرصه خبر دنبال کاسبی هستند و برخی دیگر رسالت حرفه ای و مردمی خود را دنبال می کنند که بدون شک خبرگزاری مهر از رسانه های ارزشمندی است که واقعا پیگیر خبر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین تصریح کرد: خبرگزاری مهر با استفاده از یک پیش کسوت و یک خبرنگار پرتلاش انصافا در همه رویدادها حضور دارد و با علاقه و دلسوزی تلاش می کند تا با دغدغه مندی خاص خود در اطلاع رسانی بسیار پر رنگ ظاهر شود و توانسته موفقیتهای خوبی را کسب کند.

وی افزود: از نقد سازنده رسانه ها بویژه نگاه تخصصی خبرگزاری مهر در خصوص فعالیتهای هلال احمر استقبال می کنیم و آماده استفاده از دیدگاه تور آلمان ارزان در مدیریت بهتر امور این جمعیت هستیم.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 20 مرداد 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 12

به "رسانه هایی که دغدغه خبر و مطالبات مردمی دارند باید حمایت شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه هایی که دغدغه خبر و مطالبات مردمی دارند باید حمایت شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید