رستوران زیرزمینی در یکی از غارهای زیبای آریزونا

به گزارش تور آلمان ارزان، رستوران کارونزگراتو (Carvens Grotto)، که در یکی از غارهای زیبای گرندکنیون در آریزونا است، به شما این امکان را می دهد تا در کنار خوردن غذای خود در 64 کیلومتری زیرزمین، از تماشای چشم انداز یک غار باستانی نیز لذت ببرید.

رستوران زیرزمینی در یکی از غارهای زیبای آریزونا

اگر در پی خوردن غذا در یک فضای دلچسب یا در مکانی باستانی و متفاوت با بقیه رستوران ها هستید، می توانید در سفر خود به آریزونا، سری هم به رستوران کارونزگراتو (Catvens Grotto)، که داخل یکی از غارهای گرندکنیون قرار گرفته است، بزنید.

برای خوردن یک وعده غذایی در رستوران کارونزگراتو (Carven Grotto) که به تازگی افتتاح شده، باید به میزان 21 طبقه، زیر سطح زمین بروید. زیرا این غذاخوری تازه، که در پانزده ام آگوست افتتاح شد، در 64 متری زیر زمین و در غارهای گرندکنیون قرار گرفته است.

غارهای گرندکنیون، که در جاده تاریخی 66 و در چشمه پیچ (Peach Spring) در آریزونا قرار دارند، بزرگ ترین سیستم غارهای خشک در دنیا هستند.

در اینجا بازدیدنمایندگان، با یک شبکه گسترده از غارهایی که دارای ساختمان زمین شناختی پیچیده هستند و قدمت آنها به 345 میلیون سال پیش بازمی گردد، روبه رو می شوند. آنها می توانند در حین خوردن غذا از چشم انداز زیبای غار نیز لذت ببرند.

رستوران کارونزگراتو (Carven Grotto) روی یک سکوی مرتفع قرار گرفته است و یک چشم انداز 360 درجه ای از غار را در اختیار کسانی که غذا می خورند قرار می دهد. (از هر گوشه غذاخوری می توان تمامی چشم انداز غار را دید).

به گفته جان مکانالتی (John McEnulty)، یکی از سه مدیر شریک رستوران، با ایستادن در غذاخوری غار، می توانید یکی از زیباترین چشم انداز های غار را ببینید.

اتاق غذاخوری دنج و صمیمی است و فقط چهار میز دارد. با وجود این، مکانالتی (McEnulty) به انتشارات اظهار داشت که میز پنجم در صورت تمایل مشتریان می تواند اضافه گردد.

منوی غذا شبیه غذاهای معمول و رایج در آمریکا است که با مزاج همه سازگاری داشته و همه می توانند آن را بخورند. قیمت نهار و شام به ترتیب برابر است با یک میلیون و 930 هزار ریال و دو میلیون و 700 هزار ریال. نهار، شامل غذای اصلی، غذای جانبی، یک دسر و نوشیدنی است.

شام نیز شامل غذای اصلی، دو غذای جانبی، سالاد و نوشیدنی ها است.

بخشی از قیمت غذا شامل هزینه یک راهنمای تور برای گردش و بازدید از داخل غار است. غذاها در طبقه بالای غار آماده می شوند و از طریق یک بالابر به مشتریان داده می گردد.

در این رستوران در حین خوردن غذایتان در چندین متری زیر زمین، مجذوب زیبایی های این غار دلربا نیز می شوید.

چیزهای زیادی برای تماشا در این رستوران غاری وجود دارد، به همین علت هنگام گردش داخل آن، نمی توان بیش از چند لحظه، در هر نقطه، توقف کرد.

مکانالتی (McEnulty) در یکی از دیدارهای خود با اسمیتسونیان (smithsonian) گفت:

به یاری رستوران کارونزگروتو (cavern Grotto) مردم می توانند درک بهتری از غارها داشته باشند و خودشان را به عنوان بخشی از آن احساس نمایند.

منبع: کجارو / travelandleisure.com
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2168

به "رستوران زیرزمینی در یکی از غارهای زیبای آریزونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران زیرزمینی در یکی از غارهای زیبای آریزونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید