طرح تفصیلی گردشگری اردبیل سال آینده مطالعه می گردد

به گزارش تور آلمان ارزان، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: طرح تفصیلی گردشگری استان اردبیل سال از آینده مطالعه می گردد.

طرح تفصیلی گردشگری اردبیل سال آینده مطالعه می گردد

با وبسایت گردشگری تریپ ادوایزر همراه باشید.

به گزارش تور آلمان ارزان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان با اعلام این خبر اضافه نمود: این طرح باید بعد از دریافت نظرات نمایندگان دستگاه های مختلف نهایی گردد.

او با بیان اینکه طرح تفضیلی برای کل استان اردبیل مطالعه می گردد، اضافه نمود: این طرح می تواند به عنوان نقشه راه و نمونه در سطح کشور مورد توجه قرار گیرد.

فلاحی اعلام کرد: طرح جامع گردشگری استان اردبیل از قبل تهیه شده است اما به دلیل اهمیت شهرستان سرعین در حوزه گردشگری ضروری است طرح تفصیلی گردشگری شهرستان سرعین نیز تهیه گردد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل توضیح داد: بعضی اقدامات انجام گرفته در گذشته باعث توسعه ناهمگون در این شهر شده است و ما نباید اجازه دهیم این مساله در کل شهرستان تسری پیدا کند.

فلاحی ادامه داد: سرعین قابلیت های بسیاری در حوزه گردشگری دارد و باید توجه ویژه ای به این شهرستان با رعایت توسعه متوازن داشته باشیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 457

به "طرح تفصیلی گردشگری اردبیل سال آینده مطالعه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تفصیلی گردشگری اردبیل سال آینده مطالعه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید