هشدار بنیان گذار دیجی کالا: تنها پنجره خروج کشور از شرایط فعلی در حال بسته شدن است!

به گزارش تور آلمان ارزان، پنل وقتی نوآوری امیدآفرین می گردد در اینوتکس 2024 با حضور حمید محمدی، بنیان گذار دیجی ، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، علیرضا کیان پور، مدیر عامل گلرنگ سیستم و آرشام شرفایی مدیر عامل شرکت متاتک اسنوا برگزار گردید.

هشدار بنیان گذار دیجی کالا: تنها پنجره خروج کشور از شرایط فعلی در حال بسته شدن است!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، حمید محمدی، بنیان گذار دیجی کالا در این پنل با اشاره به این موضوع که در مسیر نوآوری تنها نباید شعار داد؛ گفت:با توجه به موضوع پنل و شعار آن، یعنیوقتی نوآوری امیدآفرین می گردد باید گفت که از نظر من ماجرا عکس است. نوآوری از افرادی که احساس امید می نمایند به وجود می آید. نوآوری یعنی تغییر، درد، تحمل و خیلی چیزهای دیگر از این دسته که همه این ها یک چاشنی امید می خواهند.

او ادامه داد: می خواهم یک هشدار دهم؛ افراد همواره می گویند من و برادرم جزء خوشبین ترین افراد این زیست بوم بودیم. اما واقعیت این است که با تمام اتفاقاتی که چند سال اخیر در این حوزه رخ داد، اگر تنها یک پنجره برای خروج کشور از شرایط فعلی وجود داشته باشد نیز به زودی بسته می گردد. یک پنجره فرصتی از سال 90 تا 1400 به وجود آمد و ما به خوبی از آن استفاده نکردیم. حتی تیشه به ریشه آن زدیم و الان باریکه ای از این پنجره باز است. کسانی را میخواهیم که شجاعانه تصمیم بگیرند و این پنجره را باز نگه دارند. باید بگویم تمام واقعیت همین است و من امیدوارم این افراد بتوانند جلوی آن کسانی که با تصمیمات نابخردانه این پنجره ها را می بندند، بگیرند و از این فرصت استفاده نمایند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1403 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2523

به "هشدار بنیان گذار دیجی کالا: تنها پنجره خروج کشور از شرایط فعلی در حال بسته شدن است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار بنیان گذار دیجی کالا: تنها پنجره خروج کشور از شرایط فعلی در حال بسته شدن است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید