هیجانی ترین سرگرمی ها وتفریحات بانکوک

به گزارش تور آلمان ارزان، بانکوک

تفریحات بانکوک قسمتی از جاذبه های گردشگری این شهر در کشور تایلند هستند. شهر بانکوک، پرجمعیت ترین شهر و پایتخت کشور تایلند می باشد. جمعیت این شهر، حدود 8 میلیون نفر است. جذابیت سفر به بانکوک، تماشای آثار باستانی، بناهای تاریخی با معماری های خیره کننده و همچنین آداب و رسوم و جشن های مردم محلی است. اگر قصد دارید مناظر بومی و محلی که هر کدام نمادی از یک فرهنگ را نشان می دهند، تماشا کنید، جاذبه های گردشگری و تفریحات بانکوک را برای این کار انتخاب کنید. در ادامه این مطلب به برترین تفریحات و سرگرمی هایی که در شهر بانکوک وجود دارند خواهیم پرداخت.

هیجانی ترین سرگرمی ها وتفریحات بانکوک

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

بهترین تفریحات بانکوک

1-زمین بازی فاناریوم (Funarium)

یکی از جذاب ترین تفریحات بانکوک، یک مجموعه بازی، ورزش و سرگرمی است که برای خانواده ها و بچه ها و نوجوانان ساخته شده است. این زمین بازی بسیار منحصر به فرد بوده و دارای تمام امکانات بازی مخصوص تمام سنین است. وسایل بازی که در زمین بازی فاناریوم قرار دارند در وسعتی به مساحت 2000 متر مربع در اختیار گردشگران می باشند.

بازی ها و سرگرمی های این مجموعه تفریحی در بانکوک، بسیار ایمن هستند. کافه و رستوران برای صرف میان وعهده ها، غذا و خوراکی های مختلف نیز در زمین بازی فاناریوم وجود دارند. در حالی که بچه ها در حال بازی هستند، والدین آن ها می توانند در کافه یا رستوران، یک نوشیدنی یا میان وعده خوشمزه را میل نمایند. در سفر به تایلند، این تفریحات بانکوکرا از دست ندهید.

زمان بازی: 9 صبح تا 7 شب

آدرس: بانکوک، جاده شماره 26، سوخومویت 1/111

2-Playtime؛ زمین بازی؛ بازی کن و یاد بگیر!

یکی دیگر از تفریحات بانکوک، یک مجموعه تفریحی و بازی است که ویژه بچه ها طراحی شده است. این مجموعه با شعار آموزشی بازی کن و یاد بگیر با هدف آموزش و یادگیری در حین بازی، راه اندازی شده است.

این بهترین فرصت برای خانواده ها است که بتوانند در زمانی که فرزندان آن ها به بازی کردن مشغول هستند، بخشی از آموزش های لازم برای مهارت های علمی و عملی را به آن ها بیاموزند. این مکان، یکی از بهترین و محبوب ترین تفریحات بانکوکاز نظر خانواده ها است.

زمان بازی: 8 صبح تا 8 شب

آدرس: بانکوک،

سوخومویت63,سوخومویتRoad,KlongtoeyNua,Wattana/ 3F Park Lane

3-HarborLand

یکی دیگر از تفریحات بانکوک، مجموعه بازی و هیجان است که با نام HarborLand شهرت دارد.

این مجموعه شامل تمام بازی های آبی و ورزشی است که در یک زمین وسیع با نهایت ایمنی برای افراد ساخته شده است. برای لذت بردن از تمام تفریحات بانکوک در این مجموعه تفریحی به بیشتر از 3 ساعت زمان احتیاج دارید.

زمان بازی: 10 صبح تا 9 شب

آدرس: بانکوک

Ramintra Road | 3 Floor, Fashion Island, Khan Na Yao

4-کافی شاپ و رستوران مجازی

یکی از جذاب ترین تفریحات بانکوک که مورد علاقه تمام افراد واقع شده است، یک فعالیت تفریحی و سرگرمی است که با عنوان کافی شاپ و رستوران مجازی شهرت دارد.

در این مجموعه بازی، افراد در نقش یک گارسون رستوران یا سرآشپز در کافی شاپ و رستوران سعی می نمایند با فناوری تجهیزات مجازی، به صورت کاملاً ملموس، وعده های غذایی و سفارش های مشتریان را تهیه نمایند. انواع نوشیدنی، بستنی و کیک، غذاهای فست فود، ساندویچ ها و … به وسیله این فناوری به صورت مجازی توسط فرد در اتاق بازی مجازی قابل تهیه هستند. حدود 2 ساعت برای این تفریحات بانکوک، زمان احتیاج است. پیشنهاد می کنیم در سفر به بانکوک، این برنامه جذاب و هیجان انگیز را از دست ندهید.

زمان بازی: 12 ظهر تا 12 شب

آدرس: بانکوک،

154 Soiسوخومویت55 / Aneckvanich bldg.

5-مجموعه بازی صخره نوردی Amped Trampoline Park

یکی دیگر از تفریحات بانکوک، یک مجموعه بازی مهیج و دلهره آور از فعالیت صخره نوردی است. پارک Trampoline Park، برنامه هایی را ترتیب داده است تا گردشگران و علاقه مندان به بازی های هیجان انگیز بتوانند اندکی را به صخره نوردی بپردازند.

این کار باعث شادابی، تناسب اندام و البته سرگرمی تمام سنین خواهد شد. Trampoline Park در تایلند، پس از کشورهای سنگاپور، اندونزی و مالزی، چهارمین ورزش مهیج و تفریحات بانکوک را به خود اختصاص داده است. تمام آنچه از صعود و صخره نوردی می توانید تجربه کنید در این پارک بازی وجود دارد. همچنین می توانید در مسابقات و بازی های تیمی هم شرکت کنید.

زمان بازی: 9 صبح تا 9 شب

آدرس: بانکوک،

36/3, Soiسوخومویت69 / PhraKhanongNuea, Watthana, Chavanich

6-اتاق فرار

یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین تفریحات بانکوک، اتاق فرار است. اتاق فرار، شامل یک بازی معروف است که مانند آن را در تمام کشورها مشاهده نموده اید؛ افراد داخل یک اتاق قرار داده می شوند و باید معماهایی را حل نمایند تا بتوانند به خروجی اتاق دسترسی داشته باشند.

در این راه، ممکن است با خطرات و اتفاقات عجیب و دلهره آور نیز روبه رو شوند. اگر به این مدل تفریحات بانکوک علاقه مند هستید حتماً در سفر به این شهر، اتاق فرار را نیز امتحان کنید.

زمان بازی: 11 صبح تا 11 شب

آدرس: بانکوک،

21/8 Soiسوخومویت18 - Khlong Toei

7-خانه موج ها

پیکی دیگر از جذاب ترین تفریحات بانکوک، یک مجموعه سرگرمی و تفریحی است که با نام خانه موج ها یا تفریحات ساحلی شهرت دارد. اگر به ورزش های آبی، همراه با نوشیدنی در شن های ساحلی علاقه مند هستید، مجموعه تفریحی خانه موج ها برای شما در بانکوک بسیار مناسب است.

در خانه موج ها، تمام لوازم برای شبیه سازی بازی های ساحلی و تفریحات بانکوک در سواحل طراحی شده است. موج سواری، استخر، بازی های آبی، کافی شاپ، رستوران و فست فود، وسایل غواصی، بازی های آبی برای بچه ها و ….، نمونه ای از امکاناتی هستند که در خانه موج ها طراحی شده است.

زمان بازی: 11 صبح تا 10 شب

آدرس: بانکوک،

120/1Soiسوخومویت26, سوخومویت Road | Khlong Tan, Khlong Toei, A-Square

8-کلوب نمایش های کمدی در بانکوک

یکی از تفریحات بانکوک، کلوب نمایش های کمدی است که افراد زیادی علاقه دارند نمایش های آن را از نزدیک تماشا نمایند.

در این تئاتر کمدی، ماجراهایی از بومیان محلی، سرزمین های کوهستانی و تجربه سفر به مناطق مختلف به صورت تئاتر کمدی و خنده دار اجرا می گردد.

زمان نمایش های کلوب: 7 تا 12 شب

آدرس: بانکوک،

202 Khaosan Road / Ground floor, Khaosan Park Resort

9-تیراندازی و نشانه گیری

یکی از تفریحات بانکوک که مورد علاقه جوانان واقع شده است، خدمات کلوب تیراندازی در بانکوک است. مجموعه های ورزشی و تفریحی در این شهر، امکانات لازم را برای تفریح و سرگرمی گردشگران برای تیراندازی و نشانه گیری فراهم نموده اند.

در این کلوب ورزشی می توانید مهارت های نشانه گیری خود را با اسلحه ها امتحان کنید. البته استفاده از این بازی مهیج حتماض تحت نظر مربی ها انجام می گیرد.

زمان بازی: 9 صبح تا 5 عصر

آدرس: بانکوک،

10/1 SoiPhaholyothin2, Phaholyothin Rd. / SamsenNai, Phaya Thai

10-بلیط سفر به تاریخ گذشته

یکی از بهترین و جذاب ترین تفریحات بانکوک، مجموعه تفریحی است که به اتاق فرار شباهت دارد اما به طور کلی با آن متفاوت است.

در این بازی بسیار اسرارآمیز، شما باید با تعداد 5 نفر از دوستان خود، داخل یک اتاق وارد شوید و کتاب ها و اسناد تاریخی را آنالیز کنید تا بتوانید به اسرار و رموز گذشته پی ببرید و بتوانید کلید خروج خود را پیدا کنید! شما با این بازی جذاب به شهر شانگهای و نیویورک در سال 1930 سفر می کنید؛ سرنخ ها را در سال 1880 در شهر لندن پیگیری می نمایید و در دهه 1950 در شهر بانکوک، به حل معماها می پردازید! شما باید پازل ها و سوالات را حل کنید تا بتوانید خارج شوید!

زمان بازی: 11 صبح تا 9 شب

آدرس:

982/22 سوخومویت Rd. | Gateway Ekkamai Mall 3rd Floor, Room No. 3115 - 3116, PhraKhanong, Khlong Toei

منبع: دلتابان
انتشار: 5 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 406

به "هیجانی ترین سرگرمی ها وتفریحات بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیجانی ترین سرگرمی ها وتفریحات بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید