اخبار اقتصادی

پُل ارتباطی بین ناشران ایرانی و کتابفروشی های بزرگ ایران و آذربایجان هستیم

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رئیس خانه کتاب آموزشگاه ملی علوم آذربایجان دراین ملاقات درسخنانی اعلام کرد: کتاب و کتابخوانی بنیه اصلی فرهنگ را تشکیل می دهد و برای تقویت روابط فرهنگی کشورها و ملت ها باید نقش...

4 آذر 1400

تور لحظه آخری تایلند: چرخه مالی کشور تایلند

چرخه مالی کشور تایلند از شرایط خوب و مناسبی برخوردار است مخصوصا اینکه تایلند قطب گردشگری و گردشگری می باشد و آمار گردشگر هایی که سالانه از آن بازدید می نمایند بسیار بالا است که به رشد مالی آن یاری نموده است. قطب های مالی دیگری نیز در این کشور وجود دارد....

22 آبان 1400

تولیدات بومی سیستان و بلوچستان در سایه بازار فروش ضعیف

حمایت از کارآفرینان برای رونق اقتصاد باید دراولویت باشد، اما مشکل بازار فروش بخصوص بازار فروشی محلی در سیستان و بلوچستان ضعیف است.

6 آبان 1400

200 شرکت دانش بنیان برای برطرف نیازهای صنعت آبزی پروری به میدان آمدند

فعالان فناور صنعت آبزی پروری دور هم جمع شدند تا برای برطرف نیارها و چالش های این صنعت راهکارهای فناورانه و دانش بنیان ارائه گردد.

28 مهر 1400

توصیه های هواشناسی به چغندرکاران و کلزاکاران، آغاز بارش های سال زراعی تازه از آذرماه

مدیر کل پایش هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی به چغندرکاران و کلزاکاران توصیه می شود که هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.

27 مهر 1400

تور قطر ارزان: می خواهم در قطر رکوردشکنی کنم

خبرنگاران/کرمانشاه ملی پوش شنای کشورمان از تلاشش برای شکستن یک رکورد چند ساله در شنای قورباغه ایران اطلاع داد.

25 مهر 1400

ثبت کمترین نرخ تورم در شهریور به نام قم و تهران

آنالیز آخرین داده های آماری مرکز ملی آمار نشان می دهد که استان قم با 41.3 درصد و تهران با 41.8 درصد کمترین نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به شهریور ماه 1400 را به نام خود ثبت کردند.

21 مهر 1400

پرسپولیسی ها نماینده شان را انتخاب کردند

پرسپولیس به اسم قهرمان پنج دوره اخیر لیگ برتر این روزها با شرایط مالی بحرانی روبرو است و بازیکنانی که در فصلی سخت و پرفشار توانستند خالق گلات قهرمانی شوند، پس از سرانجام بیستمین دوره لیگ برت، هنوز پیروز به دریافت مطالبات و آپشن های قرارداد خود نشده اند....

5 مهر 1400

تور ارزان دبی: تورم منفی امارات برای بیست و ششمین ماه متوالی!

در حالی که بیشتر کشور های دنیا با مشکل افزایش نرخ تورم روبرو شده اند، تورم امارات باز هم منفی ماند.

3 مهر 1400

حدود 2000 نفر دیگر در تنها یک شبانه روز قربانی کرونا در آمریکا شدند

طبق گزارش ها، آمار مرگ و میر کرونا در آمریکا به طور میانه به بیش از 1900 نفر در روز رسیده که تقریباً 30 درصد در دو هفته گذشته افزایش یافته است.

1 مهر 1400

شستا چقدر سود نقدی تقسیم می نماید؟ ، افزایش 60 درصدی عایدی شستا

به گزارش خبرنگاران، صورت اقتصادی سال منتهی به 31 خرداد 1400 شستا اخیرا در کدال منتشر شده است. بر اساس این گزارش، جمع دارایی های شستا 55 هزار میلیارد تومان براورد شده که نسبت به سال گذشته رشدی 62 درصدی داشته است.

30 شهریور 1400

تورهای چین: ارتباط افزایش کرونا در چین با واردات گوشت یخ زده

بر اساس نتایج یک پژوهش که به تازگی به وسیله دانشمندان بریتانیایی و چینی در مجله علم (Science) آمریکا منتشر شده ممکن است شیوع ویروس سارس-کو- 2 در چین با کالاهای یخ زده وارداتی در ارتباط باشد.

27 شهریور 1400

ملکی فر: صندوق نوآوری به شرکت های دانش بنیان برای راه اندازی خط مونتاژ در سایرکشورها تسهیلات می دهد

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی هدف از برگزاری شانزدهمین دوره از سلسله رویدادهای یکشنبه های صادراتی با تمرکز بر حوزه سلامت با کشور پاکستان را توسعه مراودات تجاری شرکت های دانش بنیان ایرانی با کشور پاکستان نام کرد. ...

16 شهریور 1400

اقتصادسنجی کاربردی انواع مدل های واریانس ناهمسانی شرطی ARCH با EVIEWS

مرکز مطالعات مالی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری انجمن علمی دانشجویی دانشکده اقتصاد و انجمن سیستم های ایران، وبینار اقتصادسنجی کاربردی انواع مدل های واریانس ناهمسانی شرطی ARCH با EVIEWS را برگزار می نماید.

11 شهریور 1400

98 هکتار از اراضی کشاورزی خدابنده زیر کشت گیاهان دارویی

خبرنگاران/زنجان کشت گیاهان دارویی نقش بسیار موثری در توسعه مالی و ایجاد اشتغال در کشور دارد.

9 شهریور 1400

تحریم در صنعت کشور اثر منفی گذاشته است

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم های مالی در فضای کسب و کار صنعتی تاثیرگذار بوده و به مانعی در واردات تجیهزات و ابزارآلات فراوری تبدیل شده است.

30 مرداد 1400

برترین تفریحات رایگان در وین

پس از خرید بلیط هواپیما به مقصد وین قصد داریم کمی شرح درباره این شهر مجذوب کننده بدهیم!

22 مرداد 1400

رئیس سازمان غذا و دارو: تا انتها خرداد واکسن ایرانی عرضه می شود

رییس سازمان غذا و دارو در پاسخ به برخی ابراز نگرانی ها درباره نبود واکسن برای تزریق دوز دوم در برخی دریافت کنندگان واکسن، گفت: هیچ هموطنی نیست که دُز اول واکسن را دریافت کرده باشد و زمان دریافت دُز دوم واکسنش گذشته باشد. واکسن از مبادی داخلی و خارجی تامین...

16 مرداد 1400

سرانجام کار پاساژها تا سرانجام مرداد ساعت 18 است

تهران (پانا) - سخنگوی صنعت برق گفت، با پایدار شدن شرایط فراوری برق حرارتی، اندازه فراوری برق نیروگاه های حرارتی از 50 هزار مگاوات گذشت ولی کماکان واحدهای برق آبی دچار محدودیت هستند. به گفته وی ساعت خاتمه کار مراکز تفریحی و تجاری تا خاتمه مرداد ماه ساعت...

16 مرداد 1400

فروش نهاده های دامی در بازار سیاه به چند برابر قیمت

به گزارش خبرنگاران، فرهاد اکبری اعلام کرد: دامداران انتظار دارند دولت به جای افزایش قیمت شیر، نهاده آنها را تامین کند تا آنها مجبور نباشند مواد مورد نیاز خود را به چند برابر قیمت از بازار آزاد تهیه کنند.

14 مرداد 1400
تعداد: (541)