اخبار اقتصادی

پای پزشک خانواده کی به شهرها می رسد؟ ، هر 18 هزار نفر یک پزشک!

معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه 27 میلیون نفر در روستاهای کشور تحت پوشش برنامه پزشک خانواده قرار دارند، گفت: برای استقرار پزشک خانواده ساختارمند در شهرهای کشور نیز به 5400 میلیارد تومان اعتبار احتیاج داریم.

29 بهمن 1398

آغاز عملیات اجرایی مجتمع ورزشی تفریح گلستان شیراز

خبرنگاران/فارس طی مراسمی، عملیات اجرایی برای احداث مجتمع ورزشی تفریحی گلستان شیراز با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و جمعی از فعالان حوزه ورزش استان فارس آغاز شد.

28 بهمن 1398

رایزنی چین با همسایگان افغانستان برای حمایت از فرایند صلح دولت و طالبان

وزیر امور خارجه چین با اشاره به نشست چهارجانبه صلح افغانستان در اسلام آباد و کابل گفت که چین برای حمایت و نقش تسهیل کننده در فرایند صلح دولت کابل و طالبان این کشور با همسایگان افغانستان رایزنی می نماید.

27 بهمن 1398

اشتون کارتر: آمریکا به دنبال منازعه و درگیری با چین نیست

وزیر دفاع آمریکا گفت: واشنگتن به دنبال منازعه با چین نیست ولی گام هایی که پکن در دریای جنوبی چین بر می دارد اقداماتی برای خودانزوایی است.

27 بهمن 1398

تکمیل دو خطه شدن راستا ریلی بندرعباس به تهران ضرورت دارد

خبرنگاران/هرمزگان استاندار هرمزگان با اشاره به چشم انداز توسعه بندر شهید رجایی و افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا، گفت: پیش بینی های لازم برای توسعه و افزایش حمل کالا به وسیله شبکه ریلی این بندر صورت گیرد.

26 بهمن 1398

ترامپ به دنبال نظم بخشی به امنیت غرب آسیا با موضوع ریاض است

به اعتقاد کارشناس مسائل غرب آسیا، هدف اصلی ترامپ نظم بخشی به امنیت خاورمیانه با موضوع ریاض و فروش تسلیحات به عربستان است.

26 بهمن 1398

طراحی و ساخت ماهواره های ظفر 1 و 2 حاصل فعالیت 400 هزار نفر ساعت است

رئیس مرکز تحقیقات فضایی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: برای طراحی و ساخت ماهواره های ظفر 1 و 2 حدود 400 هزار نفر ساعت فعالیت کردند.

21 بهمن 1398

تیم فوتسال ناشنوایان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا می نماید

سرپرست فدراسیون ورزش های ناشنوایان گفت: تیم های ناشنوایان ایران در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در کشور تایلند در بهمن ماه و نخستین دوره مسابقات دو ومیدانی داخل دنیا در کشور استونی حضور پیدا می نماید.

20 بهمن 1398

راهنمای خرید کالسکه و جایگاه ماشین کودک

خبرنگاران: خرید کردن یکی از لذت بخش ترین کارهاست. این را پژوهشگران ثابت نموده اند که می گویند برای رها شدن از احساس پوچی و افسردگی می توانید دست به دامان مراکز خرید شوید. اما گروه دیگری از پ ژوهشگران هم معتقدند خرید کردن به خودی خود می تواند شما را مضطرب...

20 بهمن 1398

گفتگوی تلفنی 75 دقیقه ای ترامپ و آبه درباره ایران و کره شمالی

رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر ژاپن به صورت تلفنی درباره مسائل مرتبط با ایران و کره شمالی گفتگو کردند.

19 بهمن 1398

عملیات اجرایی کارخانجات ذوب و پالایش مجتمع مس سونگون آغاز شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی عملیات اجرایی کارخانجات ذوب و پالایش مجتمع مس سونگون با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت و استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان ورزقان آغاز شد.

19 بهمن 1398

توقف صادرات افغانستان به چین به وسیله هوایی

اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان گفت که صادرات این کشور به چین به وسیله هوایی به دلیل گسترش ویروس کرونا در چین متوقف شده است.

18 بهمن 1398

محتکران به جان بافت جهانی یزد افتادند!

خبرنگاران/یزد مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از نگرانی در خصوص احتکار ملک در بافت های تاریخی این استان به ویژه عرصه بافت جهانی شهر یزد از سوی بعضی سودجویان اطلاع داد و تدوین نظام نامه مختص بافت را برای مقابله با این جریان الزامی...

18 بهمن 1398

اتحادیه اروپا: بحران لیبی راه چاره نظامی ندارد

اتحادیه اروپا روز دوشنبه طی بیانیه ای تاکید نمود که بحران لیبی راه چاره نظامی نداشته و فرایند سیاسی تنها راه چاره بحران ایت کشور است.

14 بهمن 1398

هزینه های هنگفت ولیعهد خام برای عربستان، آیا آل سعود تغییر راهبرد می دهد؟

بلندپروازی های ولیعهد سعودی در شش سال اخیر نه تنها دستاورد و ظرفیت جدیدی در حوزه سیاست خارجی عربستان سعودی به همراه نداشته، بلکه هزینه های مالی، امنیتی و سیاسی سنگینی را به آل سعود تحمیل نموده است.

13 بهمن 1398

نکاتی که باید پیش از سفر به رم بدانیم

شهر رم یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری در اروپا و دنیا محسوب می گردد. همراه خبرنگاران باشید تا با نکاتی که قبل از سفر به این شهر باید بدانید، آشنا شوید.

10 بهمن 1398

مطمئنم با برانکو توافق می کنیم، فعلا لیست خروجی نداریم

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاریفرد بعد از برد 2 بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: خدا را شکر بازیکنان ما مدارا کردند و معرفت به خرج دادند. ما یک تیم کامل هستیم؛ از مدیریت...

10 بهمن 1398

ورود 67 هزار تن کالای ترانزیتی به منطقه ویژه لامرد طی هشت ماه

خبرنگاران/فارس رئیس گمرک منطقه ویژه مالی لامرد گفت: در 8 ماهه منتهی به خاتمه آبان سال جاری بالغ بر 67 هزار تن کالای ترانزیتی در قالب 103 پروانه ترانزیت به ارزش حدود 58 میلیون دلار به گمرک این منطقه وارد شد.

9 بهمن 1398

سخن گفتن از بحران مالی چین خیلی زود است

خبرنگاران: یک مقام صندوق بین المللی با پیش بینی کاهش رشد مالی چین به 6.8 درصد در امسال گفت: هنوز صحبت در خصوص بحران چین خیلی زود است.

7 بهمن 1398

بودجه یکسال آینده دانشگاه زابل معین شد

لایحه بودجه سال 99 پس از تصویب در هیئت دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه شد که بر اساس آن، اعتبارات بودجه ای دانشگاه زابل 1.525.368 میلیون ریال برآورد شده است.

6 بهمن 1398
تعداد: (245)