کاراته

ورزشکاران درگیر با کرونا و علائم آن بهبود پیدا نموده اند

به گزارش خبرنگاران، شیوع و گستردگی ویروسکرونا در کشور سلامتی بعضی از ورزشکاران را هم تحت تأثیر قرار داد طوریکه 8 نفر از ورزشکاران با کرونا یا علائم ابتلاء به آن درگیر شدند.

11 تیر 1399

نحوه محاسبه مالیات حقوق کارمندان ابلاغ شد

به گزارش تجارت نیوز، نحوه محاسبه معافیت سالانه حقوق بگیران و مالیات آنها از سوی معاون سازمان امور مالیاتی کشور به ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ شد.

22 خرداد 1399

روحانی: خوشحالم که نتیجه ای تاریخی به دست آوردیم، قهرمانی با 3 طلا بی سابقه است

سرمربی تیم کاراته نوجوانان پسر کشورمان گفت: کسب عنوان قهرمانی آسیا کار آسانی نبود، اما به لطف خدا و با همت بچه ها موفقیت شدیم تا به این هدف برسیم.

9 فروردین 1399

تیم فوتسال ناشنوایان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا می نماید

سرپرست فدراسیون ورزش های ناشنوایان گفت: تیم های ناشنوایان ایران در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در کشور تایلند در بهمن ماه و نخستین دوره مسابقات دو ومیدانی داخل دنیا در کشور استونی حضور پیدا می نماید.

20 بهمن 1398

احمدی، نایب قهرمان مسابقات جهانی پاریس راهی کانادا می گردد

سعید احمدی نایب قهرمان مسابقات جهانی پاریس و عضو سابق تیم ملی کاراته کشورمان روز چهارشنبه راهی کانادا خواهد شد.

7 شهریور 1398

داورزنی: گزاره پوتین - مدودوف؟ تکذیب می کنم

محمدرضا داورزنی در تازه ترین مصاحبه خود، مدیریت پشت صحنه خود در والیبال را تکذیب کرد. او همچنین درباره برگزاری انتخابات فدراسیون های بی رئیس و همچنین خصوصی سازی سرخابی ها هم اظهار نظر کرد.

22 خرداد 1398

شهرجردی به آلمان باخت و حذف شد

به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات ظهر امروز به وقت تهران با حضور 1117 کاراته کا از 140 کشور به میزبانی اسپانیا در سالن ویزینک شهر مادرید شروع شد. در شروع این مسابقات کاتاروهای مردان به روی تاتامی رفتند.

6 بهمن 1397

امیر مهدی زاده و حسرت دومین طلای پیاپی در بازی های آسیایی

به گزارش خبرنگاران، امیر مهدی زاده یکی از 4 ورزشکار قمی حاضر در بازی های آسیایی اینچئون بود که مسابقات خود را روز یکشنبه برگزار کرد و در خاتمه مسابقات کومیته وزن منهای 60 کیلوگرم با شکست در فینال برابر حریفی از اندونزی صاحب مدال نقره شد. مهدی زاده که در...

6 بهمن 1397