ال جی با دانشگاه های کانادا همکاری می نماید ، کوشش برای توسعه هوش مصنوعی ، سبقت دریافت از رقبای مشهور حوزه فناوری

به گزارش تور آلمان ارزان، شرکت ال جی میخواهد یک قرارداد همکاری با شرکتی کانادایی منعقد کند. قراردادی که در حوزه های مختلف هوش مصنوعی و فناوری خواهد بود و به شکل آزمایشگاهی اجرایی می گردد.

ال جی با دانشگاه های کانادا همکاری می نماید ، کوشش برای توسعه هوش مصنوعی ، سبقت دریافت از رقبای مشهور حوزه فناوری

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش تور آلمان ارزان به نقل از سی نت، این شرکت یک همکاری تحقیقاتی جدید با دانشگاه تورنتو را شروع خواهد کرداین .شرکت الکترونیک کره جنوبی خاطرنشان کرد که آزمایشگاهش در کانادا مقدمه ای است بر آزمایشگاه های مبتنی بر هوش مصنوعی درکره جنوبی، هند و روسیه.

رئیس بخش فناوری های نوین ال جی در تبادل نظر با مطبوعات در این خصوص گفت:پیاده سازی های اولیه هوش مصنوعی در دستگاه های امروزی، مرحله ای مهم برای شهر های هوشمند آینده، کسب و کارهای هوشمند و دستگاه های هوشمند است.

ال جی اشاره نمود که این شرکت در یک تحقیق پنج ساله با دانشگاه تورنتو وارد همکاری شده است،تا روند رسیدن به این نوع شهر هوشمند را تسهیل کند.

رئیس دانشگاه تورنتو نیز تاکید نمود که: دانشگاه تورنتو به دنبال همکاری با یک شرکت نوآور جهانی مانند ال جی است، زیرا محققان برای پیشبرد مرزهای هوش مصنوعی راه را ادامه می دهند.از سوی دیگر استفاده از این نوع روش، شرکت های چند ملیتی را در اکوسیستم نوآوری توسعه داده و فرصت های مناسبی را در اختیار اعضای هیات علمی، دانشجویان و شرکت های مختلف خواهد گذاشت.

سامسونگ نیز مدتی یش از این اعلام نموده بود که تحقیق خود را در حوزه هوش مصنوعی به کشورهای کانادا، انگلیس و روسیه ادامه می دهد.

منبع: انتخاب
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مرداد 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 626

به "ال جی با دانشگاه های کانادا همکاری می نماید ، کوشش برای توسعه هوش مصنوعی ، سبقت دریافت از رقبای مشهور حوزه فناوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ال جی با دانشگاه های کانادا همکاری می نماید ، کوشش برای توسعه هوش مصنوعی ، سبقت دریافت از رقبای مشهور حوزه فناوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید