اکثر مراجعین به آموزش دانشگاه خواهان دور زدن قوانین هستند

به گزارش تور آلمان ارزان، معاون آموزشی و فرهنگی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اکثر درخواست های دانشجویان مراجعه کننده به آموزش دانشکده، دور زدن قانون است.

اکثر مراجعین به آموزش دانشگاه خواهان دور زدن قوانین هستند

به گزارش تور آلمان ارزان، رضا توکل افشاری در گردهمایی دانشجویان نوورود دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد که در این دانشکده برگزار گردید، بیان کرد: بسیاری از درخواست ها شامل نادیده دریافت قانون است. در حالی که چشم پوشی از قوانین و مقررات آموزشی در دانشکده کشاورزی به سختی گراییده می گردد، بنابراین دانشجویان بایستی مقرارات آموزشی را رعایت نمایند تا دچار مسائل آموزشی نشوند.

بازنگری منابع درسی رشته های کشاورزی دانشگاه فردوسی

وی از تغییرات اخیر در برنامه آموزشی دانشکده کشاورزی را بازنگری منابع درسی رشته های کشاورزی بیان کرد و گفت: دانشگاه فردوسی به عنوان مجری بازنگری برنامه های درسی در بعضی از رشته ها و درسطح کشورموفق عمل نموده است.

معاون آموزشی و فرهنگی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه مهم ترین تحولات دانشکده کشاورزی انتخاب استاد راهنمای آموزشی برای دانشجویان در هر دوره تحصیلی است، ادامه داد: دانشجویان باید در هر گروه آموزشی که پذیرفته شدند، نسبت به آشنایی با استاد راهنمای آموزشی دوره تحصیلی خود اقدام نمایند.

توکل افشاری خاطر نشان کرد: کلیه فعالیت های آموزشی دانشجویان جدید شامل انتخاب دروس آموزشی وغیره با اطلاع استاد راهنما و در سیستم پرتال دانشجویان تعریف خواهد شد. برنامه های آموزشی دانشکده به گونه ای تعریف شده که در آینده نظم وانضباط ویژه ای را برای دانشجویان در مسیر کار دانشجویی ایجاد می نماید.

وی اضافه نمود: دانشجویان جدیدالورود زمانی که از محیط دبیرستان وارد سیستم دانشگاه می شوند، باید تغییری در رفتار و سیستم کاری خود ایجاد نمایند.

معاون آموزشی و فرهنگی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد بیان کرد: حضور و غیاب دانشجویان در کلاس ها به صورت الکترونیکی انجام می گردد و از دست اساتید خارج است. حضور و غیاب دانشجویان را سیستم آنالیز می نماید و درپرتال ثبت می گردد.

توکل افشاری یادآور شد: در بخش آموزش دانشکده سعی می کنیم که محیط سالم روانی را برای دانشجویان فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 180

به "اکثر مراجعین به آموزش دانشگاه خواهان دور زدن قوانین هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکثر مراجعین به آموزش دانشگاه خواهان دور زدن قوانین هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید