اخبار صنعت

نفت به اندازه غذا اهمیت دارد، دولت هند نفت ایران را همچنان بیمه می نماید

خبرنگاران: یک مقام مطلع هند با تاکید بر ادامه بیمه محموله های نفتی ایران توسط دهلی نو گفت: تا زمانی که برای مصرف هند باشد، چرا نباید این کار را انجام دهیم؟... نفت به اندازه غذا اهمیت دارد.

15 آذر 1398

پیروزی نفت در خانه، مسجدسلیمانی ها شکست ناپذیر ماندند

به گزارش خبرنگاران، از هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر دو تیم نفت و شاهین بوشهر از ساعت 17 در مسجد سلیمان به مصاف هم رفتند که در این دیدار تیم میزبان با یک گل به برتری رسید.

14 آذر 1398

عرضه گاز جمهوری آذربایجان از شروع سال 2020 به ایتالیا

رئیس شرکت خط لوله ترنس آدریاتیک گفت این خط لوله می تواند از شروع سال 2020 میلادی گاز جمهوری آذربایجان را به جنوب ایتالیا برساند.

12 آذر 1398

از واکاوی ابطال تردد خودروهای اروندی تا انتظار گشایش موانع بانکی

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند ابراز امیدواری کرد با گشایش های بانکی پس از برجام روند جذب سرمایه گذاری در این منطقه به میزان حداکثری برسد.

11 آذر 1398

هندوستان پترولیوم خریدار نفت آمریکا شد

شرکت هندوستان پترولیوم میخواهد در چند ماه آینده برای پالایشگاه ویزاگ خود در جنوب هند، نفت حاوی سولفور اندک را از آمریکا خریداری کند.

10 آذر 1398

حسن زاده: خوشحالم به فینال رسیدیم اما هنوز کارمان تمام نشده است، برای قهرمانی به اندونزی آمده ایم

ملی پوش تیم فوتسال مس سونگون با ابراز خرسندی از صعود تیمش به فینال مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا گفت: ما برای قهرمانی به اندونزی آمده ایم و هنوز کارمان تمام نشده است.

24 آبان 1398

اندونزی قرارداد نفتی خود با ایران را معلق کرد

سرپرست شرکت پرتامینای اندونزی گفت، دولت اندونزی ماه گذشته تصمیم گرفت قرارداد شرکت پرتامینا برای اداره میدان نفتی منصوری در ایران را تعلیق نماید، زیرا می خواست از روابط خوب این کشور با آمریکا حفاظت نماید.

22 آبان 1398

حذف ارز 4200 تومانی در ظاهر مثبت است، دولت به دنبال محدود سازی بخش خصوصی نیست

معاون اول رییس جمهور گفت: حذف ارز 4200 تومانی در ظاهر مثبت است، اما باید آثار و تبعات آن مدنظر قرار دهی

21 آبان 1398

70 ساعت آموزش تخصصی گردشگری در تهران برگزار گردید

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران گفت: با مشارکت انجمن موسسات گردشگری برای نخستین سال، بیشترین سطح نشست ها و کارگاه های آموزش تخصصی در هفته گردشگری (5 الی 12 مهرماه) در استان برگزار شده است.

21 آبان 1398

100 میلیون پاداش برای راهیابی به المپیک 2020

استاندار خراسان رضوی گفت: 100 میلیون تومان به هر ورزشکاری که سهمیه رقابت های المپیک را کسب کند، پاداش داده می گردد.

18 آبان 1398

دانشگاه علم و صنعت 834 دانشجو را در 14 رشته تحصیلی پذیرش می نماید

رئیس اداره پذیرش و ثبت نام دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: سال جاری در مقطع کارشناسی 834 دانشجو را در 14 رشته از سراسر کشور پذیرش می کنیم که این تعداد همانند سال گذشته است.

18 آبان 1398

وزیر خارجه انگلیس:حفظ برجام بهتر از لغو آن است، به نگرانی های ترامپ هم می پردازیم

به گزارش انتخاب، به نقل از رویترز، بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس امروز دوشنبه و در حاشیه نشست وزرای خارجه هفت کشور صنعتی موسوم به گروه-7 در تورنتو کانادا اظهار داشت: دیدگاه قدرتمندی در جی 7 درباره حفظ برجام وجود دارد.

16 آبان 1398

ایتالیا: چشم انداز حل بحران اوکراین بسیار مثبت است

خبرنگاران: نخست وزیر ایتالیا پس از برگزار شدن نشست پوتین و پروشنکو در میلان گفت که چشم انداز حل بحران اوکراین بسیار مثبت است.

16 آبان 1398

تبدیل عمان به قطب گازی خلیج فارس با گاز ایران

وزیر انرژی عمان با اشاره به پروژه انتقال گاز ایران به این کشور گفت: من فکر می کنم این به ما یاری خواهد نمود تا مسقط را به قطب گازی کشورهای حوزه خلیج فارس تبدیل کنیم.

13 آبان 1398

اندونزی در آرزوی قرارداد میدان نفتی منصوری ایران

یک مقام ارشد شرکت پرتامینای اندونزی گفت، این شرکت انتظار دارد بتواند در آوریل سال آینده به صورت نهایی یک مجوز فعالیت در میدان منصوری ایران را به دست بیاورد.

11 آبان 1398

روسیه و چین قرار داد بزرگ گازی امضا کردند

خبرنگاران: توافق بزرگ گازی چین و روسیه پس از یک دهه مذاکره امروز به امضای دو طرف رسید.

9 آبان 1398

بزرگ ترین و سودآورترین بانک های جهان در سال 2019 کدامند؟

خبرنگاران: بر اساس رده بندی اخیر موسسه The Banker از 1000 بانک برتر جهان در سال 2019، چین بزرگ ترین بانک های جهان را دارد اما کارآمدترین بانک ها متعلق به ایالات متحده هستند. با این وجود اگر دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده پیروز شود که بازارهای...

8 آبان 1398

ورود جنگ تجاری آمریکا-چین به فاز جدید، شروع اجرای تعرفه260میلیاردی

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، پس از آنکه آمریکا از تصمیم خود برای اعمال تعرفه 200 میلیارد دلاری بر شش هزار کالای وارداتی از چین اطلاع داد پکن نیز خاطرنشان کرد که بر 60 میلیارد دلار از کالاهای وارداتی از ایالات متحده تعرفه های جدید اعمال می نماید.

6 آبان 1398

پاگیری خط تجارت فرش اردبیل- ایتالیا، بی توجهی به احتیاج مشتریان

خبرنگاران- گروه استان ها: با وجود اینکه قالی اردبیل که زمانی در بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی چشم نوازی می کرد و بعدها به دلایلی که افسوس تاریخی به دنبال دارد به یک کمپانی انگلیسی فروخته شد، امروز در موزه ویکتوریا و آلبرت لندن سابقه صنعت فرش اردبیل را نشان...

3 آبان 1398

افزایش 82 درصدی واردات نفت چین از ایران و رسیدن به سطح قبل تحریم ها

خبرنگاران: گمرک چین بیان کرد واردات نفت این کشور از ایران در ژانویه 2014 با افزایش 82 درصدی به 564 هزار بشکه در روز رسید که برابر با حجم واردات نفت چین از ایران پیش از تحریم ها بوده است.

2 آبان 1398
تعداد: (97)