با آرامش خاطر به زیارت بارگاه منور رضوی بروید

به گزارش تور آلمان ارزان، دفاتر امانات حرم مطهر رضوی آماده دریافت اشیای زائران و مجاوران است.

با آرامش خاطر به زیارت بارگاه منور رضوی بروید

به گزارش خبرنگار از ، اداره امانات حرم مطهر رضوی به منظور تامین رفاه زائران بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، با حدود 200 نفر پرسنل به طور شبانه روزی به زائران و مجاوران رضوی ارائه خدمت می نماید.

بخش امانات نقدی و اشیای ارزشمند با 10 دفتر واقع در مبادی ورودی حرم، ورودی صحن های انقلاب اسلامی، آزادی و جمهوری اسلامی، رواق دارالحجه و همچنین ایوان طلا صحن آزادی و ورودی از صحن انقلاب به رواق مبارکه دار الاشرف، به طور شبانه روزی فعالیت می نماید.

چنانچه زائران وجوه نقد و اشیای ارزشمند خود را همراه داشته باشند، ضرورت دارد به دفاتر امانات نقدی و اشیای ارزشمند مراجعه و نسبت به تحویل امانت خود اقدام کنند و در قبال آن رسید بگیرند.

بخش امانات و نگهداری وسایل زائران، بخش دیگری است که در قالب 15 دفتر به تفکیک خواهران و برادران در تمامی ورودی های حرم مطهر از خیابان های اصلی منتهی به بارگاه رضوی و پارگینگ ها، وسایلی همچون کیف های دستی، اداری، دوربین عکاسی و ... را پذیرش می کنند.

این دفاتر از پذیرش وسایلی همچون ساک و چمدان های بزرگ، لوازم خوراک پزی، خوراکی، کوله پشتی و کیسه های انفرادی، پتو و رختخواب معذور است.

دفاتر مذکور در ایام خاص نظیر عید نوروز، دهه آخر صفر و... متناسب با احتیاج زائران و مجاوران افزایش پیدا می نماید. این دفاتر در حال حاضر به تفکیک خواهران و برادران در ورودی شیخ طوسی (در ضلع شمالی و جنوبی دوربرگردان شیرازی)، ورودی شیخ طبرسی، ورودی نواب صفوی، ورودی صحن کوثر، ورودی باب الرضا، ورودی باب الجواد، ورودی سردر غربی صحن جامع رضوی و همچنین ورودی صحن کوثر مستقر هستند.

با توجه به محدودیت فضا به امانت گذاران گرامی توصیه می گردد ظرف سه ساعت امانات خود را دریافت کنند؛ در صورت عدم مراجعه این وسایل پس از 24 ساعت به انبار منتقل می گردد.

امانت گذاران باید در حفظ و نگه داری قبض رسید کوشا باشند و در صورت مفقود شدن آن، بلافاصله متصدیان مربوط را آگاه کنند.

/ج.ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 715

به "با آرامش خاطر به زیارت بارگاه منور رضوی بروید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با آرامش خاطر به زیارت بارگاه منور رضوی بروید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید