جزئیات اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر

به گزارش تور آلمان ارزان، خبرنگاران : سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به طرح اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر گفت: براساس این طرح مقرر شده تا بسته حمایتی شامل4 قلم لوازم خانگی در اختیار اقشار آسیب پذیر قرار گیرد.

جزئیات اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر

به گزارش تور آلمان ارزان به نقل از فارس، حسین مدرس خیابانی، با اشاره به طرح حمایتی اختصاص بسته لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر، گفت: این طرح هنوز اجرایی نشده اما براساس این طرح با چند کارخانه تولید کننده لوازم خانگی که ارز به آنها اختصاص داده می شود مذاکره شده تا 4 قلم لوازم خانگی اصلی را با قیمت مناسبت در اختیار اقشار آسیب پذیر قرار گیرد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بسته حمایتی لوازم خانگی شامل یخچال فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی و اجاق گاز است، اضافه کرد: مقرر شده تا هزار بسته لوازم خانگی حمایتی به زوج های جوانی که فرزندان بازنشسته سازمان بازنشستگی کشور هستند اعطا شود.

اختصاص 300 هزار بسته حمایتی تا شهریور

وی بیان داشت: البته برنامه ما اختصاص 300 هزار بسته است که پیش بینی می شود هزار بسته آن تا شهریور ماه اختصاص یابد.

مدرس خیابانی با بیان اینکه وقتی اقتصاد با شوک روبرو می شود برای حمایت از اقشار آسیب پذیر باید بسته حمایتی تعیین کرد، گفت: اختصاص بسته های حمایتی به اقشار آسیب پذیر مانع له شدن اقشار آسیب پذیر در زیر فشارهای اقتصادی می شود.

وی گفت: اسامی واجدین شرایط برای این کمک ها استخراج شده است و امیدواریم این طرح اجرا شود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1378

به "جزئیات اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید