دعوت بریتیش کلمبیا از 52 متقاضی در پذیرش نو Tech Pilot

به گزارش تور آلمان ارزان، دیروز مورخ 11 آگوست استان بریتیش کلمبیا جدیدترین پذیرش Tech Pilot را برگزار کرده و برای 52 متقاضی دعوتنامه صادر کرده است. گفتنی است Tech Pilot برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا در سال 2017 راه اندازی شده تا به کارفرمایان فعال در بخش فناوری اطلاعات در جذب و استخدام نیروی کار کمک کند و فرایند مهاجرت نیروی کار و دانشجویان خارجی فعال در این بخش را تسهیل سازد. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا به صورت هفتگی این پذیرش را برگزار می کند و برای متقاضیان واجد شرایطی که در یکی از مشاغل مورد تایید این برنامه پیشنهاد کار دارند دعوتنامه می فرستد. همچنین شایان ذکر است که هنگام دریافت دعوتنامه باید از اعتبار این پیشنهاد شغل باید 120 روز به جای مانده باشد.

دعوت بریتیش کلمبیا از 52 متقاضی در پذیرش نو Tech Pilot

در پذیرش 11 آگوست جولای برای 34 متقاضی مهاجرتی که در دسته های مهاجرتی International Graduate و Skilled Worker جهتهای مهاجرتی Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration حضور داشتند دعوتنامه صادر شده است. امتیاز متقاضیان منتخب در تمامی زیرمجموعه ها حداقل 80 بوده است. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

از جمله شرایط متقاضیان Tech Pilot این است که باید در یکی از جهتهای مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده باشند و در یکی از 29 شغل معتبر Tech Pilot حد اقل سابقه کار 12 ماهه داشته باشند. متقاضیان بر اساس عواملی نظیر سطح تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و مکان اشتغال خود در کانادا ارزیابی می شوند. بریتیش کلمبیا پذیرش های مختص مشاغل بخش تکنولوژی را به صورت هفتگی برگزار می کند. متقاضیان برای درخواست مهاجرت از طریق این جهت باید هزینه ای بپردازند: در ماه آگوست سال جاری 1,150 دلار هزینه درخواست 500 دلار هزینه بازبینی است. اگر متقضی تایید شود می تواند از انتخاب استانی خود برای ارائه درخواست جهت اقامت دائم استفاده کند. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد.

تا به اینجا سال 2020 استان بریتیش کلمبیا دو پذیرش بزرگ را از طریق برنامه ها و جهتهای مهاجرت استانی خود برگزار کرده و از نزدیک به 500 متقاضی دعوت کرده تا تقاضای خود برای اقامت دائم را ارائه کنند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2099

به "دعوت بریتیش کلمبیا از 52 متقاضی در پذیرش نو Tech Pilot" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت بریتیش کلمبیا از 52 متقاضی در پذیرش نو Tech Pilot"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید