روحانی: صرفه جویی دستگاه های دولتی و فروش اموال مازاد آنها ضروری است ، بررسی منابع و مصارف بودجه سال 99

به گزارش تور آلمان ارزان، رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، لزوم صرفه جویی همه دستگاه های دولتی و نیز ضرورت فروش اموال و املاک مازاد دستگاه ها را مورد تأکید کرد.

روحانی: صرفه جویی دستگاه های دولتی و فروش اموال مازاد آنها ضروری است ، بررسی منابع و مصارف بودجه سال 99

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حسن روحانی روز سه شنبه در این جلسه همچنین با اشاره به افزایش مشارکت عمومی در بازار بورس، خواستار عرضه بیشتر سهام شرکت ها و بنگاه های بزرگ در بورس شد.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به اهمیت اتمام پروژه های بزرگ و نیمه تمام، شرح داد: باید اتمام پروژه های نیمه تمام که از پیشرفت بالای 80 درصد برخوردار هستند، با جدیت پیگیری شود.

دکتر روحانی با تأکید بر حمایت بیشتر از حوزه تولید و صنعت، اظهارداشت: در شرایط کنونی تأمین ارز برای کالا های اساسی بویژه دارو و نیازمندی های اساسی مردم و بخش تولید ضرورت دارد که مسئولین مربوطه بایستی با جدیت این امور را پیگیری کنند.

در ادامه جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست رئیس جمهور، راه حل های مولدسازی دارایی ها و اموال مازاد دستگاه های دولتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گزارش وزیر اقتصاد و دارایی درباره راه حل های اتخاذ شده برای تأمین منابع بودجه سال 1399 بویژه مولدسازی دارایی ها و فروش اموال مازاد دستگاه های دولتی و نیز واگذاری سهام بنگاه های بزرگ اقتصادی بخش عمومی در بورس، در ادامه این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت همچنین رئیس کل بانک مرکزی گزارشی در مورد آخرین شرایط نقدینگی در کشور و سیاست پولی مبتنی بر عملیات بازار باز جهت کنترل نرخ سود و تورم ارایه کرد.

در ادامه این جلسه همچنین گزارش رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد شرایط بودجه سال جاری و روش های تأمین درآمد و صرفه جویی در بخش های هزینه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1185

به "روحانی: صرفه جویی دستگاه های دولتی و فروش اموال مازاد آنها ضروری است ، بررسی منابع و مصارف بودجه سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: صرفه جویی دستگاه های دولتی و فروش اموال مازاد آنها ضروری است ، بررسی منابع و مصارف بودجه سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید