شرکت اپل گوشی های آیفون ایکس آر فراوری هند را می فروشد

به گزارش تور آلمان ارزان، شرکت اپل به شکل رسمی تایید کرد که گوشی های آیفون ایکس آر را که در هند ساخته وارد بازار فروش می نماید. این خبر در شرایطی منتشر می گردد که تا پیش از این، چین به عنوان یکی از بازارهای هدف ساخت آیفون ایکس آر در نظر گرفته می شد.

شرکت اپل گوشی های آیفون ایکس آر فراوری هند را می فروشد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب،اپل این روزها فروش آیفون ایکس آر که در هند ساخته می گردد را اغاز نموده است. البته این اقدام کمی عقب تر از برنامه های اصلی این شرکت است زیرا قرار بود این کار در ماه اوت انجام گردد اما به هرحال دیر انجام دادن این کار بهتر از عدم شروع آن است.

صحبت هایی وجود دارد که فاکسکان در حال آماده سازی برای فراوری مدل های آیفون ایکس اس در تأسیسات چنای(واحد هند) خود است. این امر به اپل اجازه می دهد تا پرچمداران 2018 خود را در هند بدون پرداخت مالیات سنگین واردات کشور بفروشد.همچنین اپل می تواند واردات واحدهای آیفون ایکس آر از هند به ایالات متحده را شروع کند (جایی که ایکس آر هنوز در دسترس است در حالی که مدل های ایکس اس متوقف شده است) این امر از تعرفه های اضافی ناشی از جنگ تجاری ایالات متحده و چین جلوگیری می نماید.

پیش از این، وینسترون در بنگلورو در حال ساخت مدل های آیفون های قدیمی تر مثل اس6، اس ای و 7 بود. به نظر می رسد شرکت اپل به طور کلی از بازار فراوری چین قطع امید نموده است یا حداقل برای مدتی این بازار را به فراموشی سپرده و بازاری دیگر را جایگزین گرده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 591

به "شرکت اپل گوشی های آیفون ایکس آر فراوری هند را می فروشد" امتیاز دهید

1 کاربر به "شرکت اپل گوشی های آیفون ایکس آر فراوری هند را می فروشد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت اپل گوشی های آیفون ایکس آر فراوری هند را می فروشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید