غلامپور برای پیشرفت در شنا بورسیه شد

به گزارش تور آلمان ارزان و به نقل از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با توجه به سیاست های فدراسیون جهانی شنا (FINA) به منظور پیشرفت هرچه بیشتر این رشته ورزشی در کشورهای درحال توسعه، یک شناگر از کشور ایران برای حضور در کمپ تمرینی فینا بورسیه دریافت می نماید.

غلامپور برای پیشرفت در شنا بورسیه شد

محمد بیداریان مربی و سخنگوی تیم های ملی شنا با بیان این خبر اضافه کرد: این بورسیه از طرف فدراسیون جهانی به شناگرانی تعلق می گیرد که از نظر سنی و رکوردهای ثبت شده جزو مستعدان این رشته باشند. سهمیه اعطایی هرساله بصورت کمپ تمرینی در کشورهای مختلف برگزار می گردد که در سال 2019 میلادی کشور تایلند به مدت یکسال میزبان این کمپ خواهد بود.

وی اضافه کرد: پس از آنالیز در کمیته فنی شنا، تصمیم بر آن شد تا سینا غلامپور شناگر خوب و آینده دار ایران و رکورددار ماده 100 متر کرال پشت در این کمپ حضور پیدا کند. غلامپور از یکشنبه (30 دی ماه 1397) به این کمپ اعزام می گردد. این شناگر هر 35 روز یکبار برای تمدید مجوز خروج از کشور خود به ایران باز خواهد گشت و پس از تمدید، برای پیگیری ادامه تمرینات خود عازم این کمپ خواهد شد.

بیداریان در خاتمه گفت: کادر فنی تیم ملی شنا، برای توسعه ورزش قهرمانی این رشته از تمام مربیان منتخب تقاضا دارد تا چنانچه شناگرانی که از نظر شرایط آنتوپومتریک و تکنیکی جزو مستعدان محسوب می شوند را به سرمربیان پایگاه های ملی شنا و یا به مربیان تیم ملی معرفی نمایند تا در کمپ های بعدی تیم ملی شنا حضور یابند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 268

به "غلامپور برای پیشرفت در شنا بورسیه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامپور برای پیشرفت در شنا بورسیه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید