فال روزانه 20، 10، 1398

به گزارش تور آلمان ارزان، فال روزانه 98/10/20

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان شروع شده است را با دوستی های بیشتری شروع کنید و در این سال دامنه رفاقت خود با اطرافیان را گسترش دهید. سال تودتان را با احساس رضایت شروع ننموده اید و دل خوشی از وضع زندگی تان ندارید، اجازه ندهید این روحیه در ادامه سال تولدتان شما را همراهی کند و با ایجاد تغییرات مهم در سبک زندگی تان، میزان رضایت خود را از زندگی و رفتارتان افزایش دهید. فروردین و اردیبهشت سال آینده، ماه های خوشی و شادی شما هستند و در این ماه ها غم و غصه را کنار بگذارید و تا می توانید تفریح کنید و خوش بگذرانید. ماه های تیر و مردادی که از راه می رسد را با احتیاط سپری کنید چرا که در این ما ه ها مسائل اقتصادی عرصه را به شما تنگ می نماید و به جای ولخرجی، رویکردی صرفه جویانه به زندگی داشته باشید تا این ماه های سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید. در مهر ماه سال آینده زحمت هایی که در ماه های گذشته کشیده اید به بار می نشیند و در این ماه مزد کوشش های شبانه روزی خود را خواهید گرفت. فشار کاری شما در آبان سالی که از راه می رسد به اوج خواهد رسید و در این ماه لحظه ای دست از کوشش برندارید. سالی که با تولدتان شروع نموده اید را به گونه ای به پایان برسانید که در انتهای این سال، لبخند رضایت روی لب های شما نشسته باشد.

فال روزانه 20، 10، 1398

روز خلوتی را آغاز نموده اید کار زیادی برای انجام دادن ندارید، چنین فرصتی را به فال نیک بگیرید و تا می توانید خوش بگذارنید و از اوقات فراغت خود لذت ببرید. قصد سرمایه گذاری در کاری را دارید اما بهتر است بی گدار به آب نزنید و قبل از هرگونه سرمایه گذاری، ابتدا با دوستان و اطرافیان که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید. مدتی است که درک متقابل میان شما و همسرتان کمتر شده و احساس می کنید که حرف یکدیگر را نمی فهمید. امروز زمانی را برای صحبت با عشق زندگی تان کنار بگذارید و سعی کنید نقطه نظرهای مشترک بیشتری با هم داشته باشید. انرژی و توان خود را صرف انجام کارهای بی فایده می کنید و به همین دلیل دستاورد چشمگیری در زندگی نداشته اید. از امروز به جای اینکه سرتان را به انجام کارهای بی اهمیت بند کنید، فکر و ذکرتان مشغول کارهای مهم زندگی باشد و انرژی خود را بی فایده تلف نکنید.

امروز صبح از دنده چپ از خواب بلند شده اید و اعصاب ندارید. اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و غم و غصه ها را دور بریزید و با آغوش باز به استقبال زندگی بروید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را آغاز ننموده اید و احتمال ضرر یا سرقت اموال شما وجود دارد، در نتیجه حواس تان را حسابی جمع کنید و کارهای اقتصادی را به روزهای آینده موکول نمایید. مدتی است که با اعضای خانواده گشتی در خیابان نزده اید و شامی در بیرون از منزل نخورده اید. امروز بهترین فرصت است تا دست اهل منزل را بگیرید و حسابی خوش بگذرانید. راهی سفری هستید و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. همسر یا عشق زندگی تان امروز کار بسیار پسندیده ای انجام می دهد و این رفتار باعث می گردد به ایشان افتخار کنید.

امروز قرار است برای خرید لوازم منزل یا محل کار، هزینه ای را اختصاص دهید. خرجی که انجام می دهید موقعیت شما را به لحاظ اقتصادی تضعیف می نماید، اما نگران نباشید چرا که در روزهای آینده پول خوبی دست شما می رسد و جای خالی خرجی که امروز انجام داده اید پُر خواهد شد. با مسئله ای روبرو شده اید و به رغم کوشش زیادی که برای حل این مشکل انجام داده اید، گره از مشکل تان باز نمی گردد. از قلم نیاندازید که یک دست صدا ندارد و به جای اینکه به تنهایی بار حل این مشکل را به دوش بکشید، از دوستان و آشنایان یاری بگیرید. خطایی از همسر یا عشق زندگی تان سر زده و ایشان را دائم برای انجام این خطا، سرزنش می کنید. چنین روحیه ای خلاف جوانمردی و انسانیت است و امروز عظیمواری به خرج دهید و با بخشش عشق زندگی تان، به ایشان ثابت کنید که بخشش از عظیمان است. مدتی است که قصد انجام کاری را دارید و پیش بینی می کنید که از این کار سود خوبی عاید شما خواهد شد، اما تا به امروز این کار را انجام نداد ه اید و دست دست می کنید. امروز زمان خوبی برای انجام این کار است و مطمئن باشید با صبر و کوشش، این کار به نتیجه می رسد و پول خوبی عاید شما خواهد شد. از حضور در میان جمع لذت می برید و دوست دارید وقت تان را با رفقا و آشنایان بگذرانید، امروز زمان خوبی برای مهمانی و دورهمی است و با دعوت دوستان و آشنایان، تا پاسی از شب دور هم باشید و حسابی خوش بگذرانید.

انسان ورزشکار و پر انرژی هستید، این روحیه را در زندگی ادامه دهید و با نشاط و انرژی که از ورزش پیدا می کنید، مسائل را راحت تر از همواره از سر راه بردارید. پولی را در تجارتی سرمایه گذاری نموده اید، امروز خبر خوشی از این سرمایه گذاری به دست شما می رسد و منفعتی شامل حال تان خواهد شد. امروز دوستان شما برنامه ویژه ای برای تان تدارک دیده اند و حسابی شما را شگفت زده خواهند کرد. کاری نیست که در محل کار یا منزل از دست شما بربیاید و از انجام آن خودداری کنید، این روحیه شما را به فردی قابل اعتماد در محل کار یا منزل تبدیل نموده است. چنین روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید یاری های شما در ذهن اطرافیان باقی خواهد ماند و در آینده افرادی که به آنها یاری نموده اید در شرایط سخت، دست شما را خواهند گرفت. همسر یا عشق زندگی تان اهمیت زیادی به شما می دهد و امروز به ایشان ثابت کنید که قدر توجه های او را می دانید.

روز خوبی را آغاز ننموده اید و محتمل است که سارق به اموال تان بزند. در نتیجه بیشتر از همواره مواظب دارایی های خود باشید و چشم از اموال باارزش خود برندارید. مدتی است که خبری از فامیل و آشنایان نمی گیرید و احوال آنها را نمی پرسید. امروز زمان خوبی است که سری به آنها بزنید و با دیدوبازدید با اعضای فامیل به آنها ثابت کنید که همواره به یادشان هستید. امروز اتفاق فرخنده ای در محل کار یا منزل برای شما رخ می دهد، این اتفاق را به فال نیک بگیرید و شادی خود را با اعضای خانواده یا همکاران به اشتراک بگذارید. حرف در دهان شما بند نمی گردد و از هر فرصتی برای شایعه پراکنی استفاده می کنید. قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی سخن چین تبدیل کند، این روحیه را کنار بگذارید و راز دیگران را پیش کسی فاش نکنید. میان شما و همسر یا عشق زندگی تان مشاجره ای لفظی اجرا شده و عشق زندگی تان حسابی از این قضیه دلخور شده است. اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به فکر دلجویی از عشق زندگی تان باشید.

امروز صبح با کسالت و بیماری از رختخواب بلند شده اید و حال و روز خوشی ندارید، کسالت شما به این دلیل است که آ ن گونه که باید و شاید به سلامت خود اهمیت نمی دهید و ادامه این رویکرد شما را گرفتار بستر بیماری خواهد نمود. از قلم نیاندازید که سلامتی، سلطنت ناپیدا است و از امروز بیشتر هوای خودتان را داشته باشید. انسان مهربانی هستید و سریع با غریبه ها دوست می شوید. قبل ازاینکه رفاقت با افرادی که شناختی از آنها ندارید شما را به دردسر بیاندازد، این رویکرد را تغییر دهید و تنها با افرادی که شناخت کاملی از آنها دارید طرح دوستی بریزید. همسر یا عشق زندگی تان امروز از دنده چپ بلند شده است و اعصاب ندارد، در چنین شرایطی بیش ا ز حد سربه سر عشق زندگی تان نگذارید و اجازه دهید با گذر زمان، اعصاب ایشان تمدد پیدا کند.

یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک شما دخالت های زیادی در شغل و حرفه تان انجام می دهد و اگر امروز جلوی این دخالت ها را نگیرید، دردسرهای زیادی برای شما درست خواهد نمود. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که سکان کارهای خود را به کسی واگذار نکنید. اعضای منزل جشن کوچکی را ترتیب داده اند و امروز تا می توانید در کنار اهل منزل خوش بگذرانید. امروز باخبر می شوید که یکی از نزدیکان شما در خانواده یا دوستان قرار است به خانه بخت برود، این خبر فرخنده را به فال نیک بگیرید و خودتان را برای مراسم عروسی آماده کنید. تصمیم های مهمی را در محل کار باید اتخاذ کنید، اما برای انتخاب این تصمیم ها مردد هستید و راه درست را نمی توانید تشخیص دهید. امروز با فردی که تجربه بیشتری از شما دارد مشورت کنید و با هدایت های این فرد، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. امروز خبر خوشی به دست همسر یا عشق زندگی تان می رسد، این خبر تنها برای ایشان فرخنده نیست و بازتاب آن شما را هم شادمان می نماید، در نتیجه با شادمانی که از این خبر بدست آورده اید، روزی سرشار از خوشی و شادی را پشت سر بگذارید.

خوشی های زیادی در زندگی دارید، اما این خوشی ها را با دیگران به اشتراک نمی گذارید و قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی منزوی و خودخواه تبدیل کند، دیگران را در شادی های تان سهیم کنید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست شما می رسد، اما این پول خرج هزینه های زندگی خواهد شد و چیزی از آن برای پس انداز باقی نمی ماند. مدتی است که قصد شراکت با فردی را دارید، امروز زمان فرخنده ای برای شراکت است و مطمئن باشید از این شراکت، سود خوبی نصیب شما و شریک تان خواهد شد. روز پرحادثه ای در انتظار شما است و این روز را با احتیاط تمام سپری کنید چرا که تصادفی خطرناک در کمین شما است.

مهمانی عظیمی ترتیب داده اید و دوستان و آشنایان را دعوت نموده اید، در این مهمانی به شما و مهمان ها حسابی خوش خواهد گذشت و خاطره خوشی در ذهن تان باقی می ماند. به لحاظ کاری به دستاوردهای خاصی نرسیده اید و احساس شکست میکنید. ریشه این شکست در دست کم دریافت توانایی های خودتان است و از امروز رویکردی سرشار از اعتمادبه نفس در کارهای تان داشته باشید و تا زمانی که به موفقیت نرسیده اید، دست از کوشش بر ندارید. امروز در بیرون از منزل با فردی برخورد می کنید که مدت ها پیش میان شما و ایشان مشاجره ای در گرفته بود، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و به رغم اینکه دل خوشی از این فرد ندارید، با ایشان آشتی کنید و کدورت ها را دور بریزید. همسر یا عشق زندگی تان امروز بیشتر از همواره به شما محبت خواهد نمود و کاری می نماید که روزی سرشار از عشق و محبت را پشت سر بگذارید.

انسان محافظه کاری هستید و از ترس اینکه شکست بخورید، تن به ریسک و خطر نمی دهید، این سبک زندگی باعث شده تا از همقطاران تان عقب بمانید و دستاورد چشمگیری در زندگی نداشته باشید. امروز زمان خوبی است که دل تان را به دریا بزنید و اجازه ندهید هیچ تهدیدی شما را از رسیدن به هد ف های تان دور کند. به جای اینکه دل به کار بدهید، از هر فرصتی برای تفریح و خوشگذرانی بهره می گیرید. از قلم نیاندازید که هرچیزی در زندگی جای خودش را دارد و از امروز کار را در اولویت اول زندگی خود قرار دهید و اگر فرصتی دست داد، تفریح کنید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری دعوت هستید، در این مراسم با افراد سرشناسی دیدار خواهید کرد، این دیدار را به فال نیک بگیرید و رابطه محکمی میان خود و این افراد سرشناس برقرار نمایید. دل خوشی از همسر یا عشق زندگی تان ندارید و فاصله میان تان روزبه روز عمیق تر می گردد. اجازه ادامه این شرایط را ندهید و در اولین صحبت با عشق زندگی تان صحبت کنید و دلخوری های خود را با ایشان درمیان بگذارید.

مسافرتی غیرمنتظره را در پیش دارید و در این مسافرت به شما خوش نخواهد گذشت، اما از مسافرتی صحبت می کنیم که کوله باری از تجربه برای شما به دنبال خواهد داشت. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را آغاز ننموده اید و قرضی دارید که باید حتماً پرداخت گردد. در چنین شرایطی از عظیم ترهای فامیل درخواست یاری کنید و مطمئن باشید آنها روی شما زمین نخواهند انداخت. یکی از دوستان شما در زندگی شخصی تان دخالت می نماید و این قضیه اعصاب شما را حسابی خراب نموده است، از امروز تصمیم بگیرید که دست این فرد را از زندگی شخصی تان کوتاه کنید. انسان احساساتی هستید و به جای عقل، با احساس تصمیم می گیرید. قبل از اینکه این روحیه شما را به مخمصه بیاندازد، از امروز کنترل بیشتری بر احساسات خود داشته باشید و با عقل سلیم تصمیم بگیرید. همسر یا عشق زندگی تان به شما شک دارد و فکر می نماید که رازهای زندگی تان را با ایشان درمیان نمی گذارید. امروز با عشق زندگی تان صحبت کنید و به وی ثابت نمایید که هیچ راز سربه مُهری میان شما و ایشان وجود ندارد.

روز را با انرژی و نشاط آغاز نموده اید و مطمئن باشید این انرژی در طول روز همراه شما خواهد بود تا به یاری آن، کارها را سریع تر از همواره به پایان برسانید. مسائل زیادی را به دوش می کشید و بار این مسائل باعث شده تا کمتر به همسر یا عشق زندگی تان توجه نمایید. این رویکرد در درازمدت عشق شما را به خطر خواهد انداخت، با این حساب به فکر حل مسائل باشید تا با از بین رفتن گرفتاری ها، زمان بیشتری برای عشق زندگی تان اختصاص دهید. در انجام کارها جدیت به خرج نمی دهید و این قضیه باعث شده تا اطرافیان شما را جدی نگیرند، از امروز این رویکرد را تغییر دهید و با اهمیت دادن به کارها، نه تنها برای خودتان ارزش بیشتری قائل شوید، بلکه به دیگران نیز ثابت کنید که انسان جدی و با اعتمادبه نفسی هستید. فردی میخواهد میان شما و عشق زندگی تان فاصله بیاندازد، هرچه سریع تر حساب این فرد را کف دستش بگذارید و به وی ثابت کنید که هیچ چیزی بین شما و عشق زندگی تان فاصله نخواهد انداخت.

منبع: برترین ها
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1299

به "فال روزانه 20، 10، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 20، 10، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید