نگرانی مدیرعامل از سفرهای پرسپولیس، نقشه خوب برای جوانان باشگاه

به گزارش تور آلمان ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در روزهای اخیر، اتفاقات فراوانی برای سرخپوشان پایتخت رقم خورد که باعث ایجاد فضایی تازه برای تیم و باشگاه بود. به همین دلیل، جفعر سمیعی در مورد مسائلی که ذهن هواداران پرشور پرسپولیس را به خود مشغول کرده، به صحبت پرداخت.

نگرانی مدیرعامل از سفرهای پرسپولیس، نقشه خوب برای جوانان باشگاه

ششمین برد مبارک پرسپولیسی ها

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ابتدا گفت: تلاش بازیکنان و مربیان تیم بار دیگر نتیجه داد و توانستیم نیم فصل دوم را با پیروزی مقابل سایپا آغاز کنیم. این ششمین برد پیاپی پرسپولیس در لیگ بیستم بود که جا دارد چنین موفقیتی را به طرفداران عزیزمان تبریک بگویم. من احساس می کنم همه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس نسبت به تیم فعلی، احساس بسیار خوبی دارند و انشالله تیم مان با همین قدرت در دیدارهای آینده هم به میدان می رود.

از گل محمدی و شاگردانش تشکر می کنم

بازیکنان پرسپولیس با جان و دل فوتبال بازی می کنند و دلیل صدرنشینی ما، بهره بردن از ستاره هایی است که همدل و متحد برای شاد کردن طرفداران می جنگند.

سمیعی با بیان این جمله، ادامه داد: تیمی که یک روز در نیمه پایینی جدول حضور داشت، با تلاش بی وقفه و غیرت بازیکنان و مربیان تیم، حالا صدرنشین است و به گفته کارشناسان، می تواند قهرمانی سال های قبل را تکرار کند. از یحیی گل محمدی و تک تک بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس تشکر می کنم. آنها با درک مسائل باشگاه، همیشه در کنار ما بودند. ما هم می کوشیم تا پاسخ تلاش اعضای تیم را با ساختن شرایط مطلوب بدهیم.

پنجره جابجایی بسته نمی ماند

او با اشاره به واریز پول به حساب ماریو بودیمیر اضافه کرد: ما در دو بخش، به مهاجم کروات و پیشین تیم، پول دادیم. بخش اول، همان 475 هزار یورو اصل مطالباتش بود و بخش دوم، 32 هزار و 500 یورو بابت سود پول و جریمه دیرکرد. همه این مبالغ در هفته های گذشته به حساب این بازیکن واریز شد اما بنا به دلایلی که همه می دانند، انتقال پول از ایران با مسائلی روبرو است و نیاز به صبوری دارد. منتظریم تا با نامه تائید وکیل بودیمیر، پنجره جابجاییی باز شود. البته شنیدم در این میان، شیطنت هایی علیه پرسپولیس اجرا شده تا باز شدن پنجره را به تاخیر بیندازد اما مطمئناً کار تمام است. ما تائیدیه واریز 475 هزار یورو را از وکیل بودیمیر دریافت کردیم و از سوی دیگر، نامه نگاری هایی با فیفا اجرا شده تا از آن طریق، مشکل را حل کنیم. پنجره جابجاییی باشگاه پرسپولیس بسته نمی ماند.

شکایت های داخلی در حال بررسی و رایزنی است

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد شکایات داخلی و آرای کمیته های شرایط، انضباطی و استیناف شرح داد: دیونی از گذشته برای باشگاه باقی مانده که باید تسویه شود اما تصور می کنم طرفداران هم این موضوع را می دانند که باشگاه بودجه معینی دارد و تسویه فوری همه این مطالبات در مدت زمان اندک، کاری غیرممکن است. یکسری از شکایات که متاسفانه با سر و صدای زیادی هم مطرح شده، باید بار دیگر مورد بررسی قرار بگیرد زیرا ادعاهایی در آن دیده شده که ابهاماتی را به وجود آورده است. در برخی پرونده ها مشغول رایزنی هستیم تا به نتیجه مطلوبی برسیم.

درخواست ها باید منطقی باشد نه احساسی

وی ادامه داد: من نگرانی طرفداران را به خوبی درک می کنم و از طریق همکارانم در باشگاه، پیام های طرفداران دلسوز تیم را می شنوم. به عنوان مدیرعامل باشگاه، وظیفه دارم تا برای حل مسائل تلاش کنم. این اتفاق هم افتاده و ما زمان زیادی را صرف کاهش نگرانی طرفداران می کنیم ولی موضوع اصلی اینجاست که در کنار قبول بدهی ها، باید با این موضوع به صورت منطقی برخورد کرد. دوست داریم هر چه زودتر، بدهی ها را تسویه کنیم اما به شرط آنکه درخواست ها به صورت منطقی باشد و زمان و بودجه کافی برای این کار داشته باشیم.

جذب بازیکن یک پروژه است

سمیعی در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: از بنده و همکارانم در این مورد سوالات زیادی می شود اما جواب ما معین است؛ تا زمانی که یک بازیکن در دفتر باشگاه، پای برگه قراردادش را امضا نکند، نمی توانیم بگوییم کار تمام شده و یا ما بازیکنی را به صورت قطعی جذب کرده ایم. جذب بازیکن نیازمند طی کردن یک پروژه است و باید به خوبی این پروژه پیش برود. پرسپولیس در گذشته بابت یکسری قراردادها، لطمه های زیادی خورده و ما نباید بدون تحقیق و مطالعه، با بازیکنی عقدقرارداد کنیم. با این حال، باید به طرفداران پرسپولیس مژده بدهم که کارمان در بازار جابجایی به اتمام نرسیده و تلاش هایی انجام داده ایم که امیدواریم هر چه زودتر به نتیجه برسد.

نگران سفرهای تیم هستم

سمیعی گفت: به خاطر سیر صعودی شیوع ویروس کرونا در کشورمان، نگران سفرهای تیم به خصوص به استان خوزستان هستم. در تماس با مسئولان سازمان لیگ، این نگرانی را اعلام کردم و امیدوارم آنها بهترین تصمیم را بگیرند. اگر قرار است تیم مان راهی سفر به آبادان شود، باید همه اصول بهداشتی را رعایت کنند. ما هم در حال برنامه ریزی هستیم که سفر بدون ریسک برای تیم رقم بخورد. امیدوارم تیم مان بتواند در هر بازی به پیروزی برسد و همه پرسپولیسی ها، مردم کشورمان و تمام دنیا، در سلامت کامل باشند و هر چه زودتر از سد این ویروس منحوس عبور کنیم تا به زندگی عادی بازگردیم.

نقشه خوبی برای جوانان کشیدیم

مدیر باشگاه پرسپولیس، در پاسخ به این سوال که چرا رای به جدایی سعید حسین پور و آریا برزگر دادید؟، این طور پاسخ داد: یکی از برنامه های ما در باشگاه پرسپولیس، یاری به پیشرفت بازیکنان جوان و ساختن آینده تیم است. برخی بازیکنان مستعد را به صورت موقت و تا خاتمه فصل به تیم های دیگر راهی کردیم تا شانس بازی و کسب تجربه داشته باشند و در فصل آینده بتوانیم از آنها سود ببریم. نقشه خوبی برای جوانان تیم کشیدیم و قراردادهای حرفه ای بسته ایم که این موضوع می تواند آینده باشگاه و بازیکنان را تامین کند.

به زودی اولین کنفرانس خبری را برگزار می کنم

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به درخواست پیاپی اصحاب رسانه برای برگزاری یک نشست خبری اضافه کرد: در ابتدا باید از همه رسانه ها تشکر کنم؛ حتی دوستانی که با اطلاعات اشتباه، گاهی از ما انتقاد می کنند. بالاخره هر کاری که باشگاه انجام می دهد، بدون عیب و نقص نیست اما برآورد کلی من این بوده که رسانه ها، عملکرد بنده و همکارانم در این مدت را مثبت ارزیابی کرده اند و از آرامشی که در سه، چهار ماه گذشته در باشگاه به وجود آمده، مطالب زیادی به رشته تحریر درآورده اند. باید از نگاه منصفانه خبرنگاران و گزارشگران تقدیر کرد. آرزو می کنم فعالیت ما به گونه ای باشد که منتقدان را راضی نگه دارد. از سوی دیگر، کمیته روابط عمومی و همچنین سخنگوی باشگاه، ارتباط صمیمانه و نزدیکی با رسانه ها دارند و به آنها تاکید کرده ام برخورد شفافی با خبرنگاران داشته باشند. خودم هم به زودی اولین کنفرانس خبری را برگزار می کنم تا جوابگوی سوالات اصحاب رسانه باشم.

شفافیت، اصل کار ماست

وی ادامه داد: در دنیای امروز، کسی نمی تواند عملکردی غیرشفاف داشته باشد. نمی توان با دروغ و فریب افکار عمومی، فعالیت ها را پیش برد؛ چون یک جست وجوی ساده در فضای مجازی، واقعیت ها را معین می کند. به همین دلیل ساده، ما هم نخواستیم دروغی بگوییم. شفافیت، اصل کار مدیریت باشگاه پرسپولیس است و با یاری خدا، همین رویه را ادامه می دهیم. اقدامات بسیار زیادی در همین چهارماه گذشته اجرا شده که در روزهای آینده و احتمالاً پیش از خاتمه سال 1399 در قالب یک گزارش کلی، همه این اقدامات به صورت شفاف به طرفداران و رسانه ها اعلام می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1737

به "نگرانی مدیرعامل از سفرهای پرسپولیس، نقشه خوب برای جوانان باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی مدیرعامل از سفرهای پرسپولیس، نقشه خوب برای جوانان باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید