گزارش مبینا نصیری از یک انسان نمای دنیا سومی!

به گزارش تور آلمان ارزان، مبینا نصیری پستی را در اینستاگرام خود در رابطه با گران شدن اجناس و هجوم عده ای برای خرید بیش از احتیاج خود و انبار کردن آن اقلام منتشر کرد.

گزارش مبینا نصیری از یک انسان نمای دنیا سومی!

خبرنگاران | سرویس چهره ها - در ادامه، پست اینستاگرام مبینا نصیری را خواهیم دید.

مبینا نصیری نوشته:

او یک انسان نماست، او یک دنیا سومی است

او یک سنگدل است که این مواد را در خانه اش ذخیره می نماید تا به بچه همسایه اش نرسد.. او یک عقب افتاده فرهنگی است که حمله می نماید به فروشگاه ها تا کارگر مملکت مجبور باشه همین جنس رو به چند برابر قیمت بخره...

او موجودی است که نه به خود و نه به هم نوع خود رحم می نماید....

اونی که نون و رب می خوره زورش نمی رسه هجوم ببره خرید کنه؛ این تویی که یه وعده غذات و بدون رب نمی تونی بخوری که هجوم می بری و بالاخره سرت رو فدای شکمت می کنی..!.

پ. ن.: این تصویر که صورتش رو پوشوندیم فقط یک مثاله که معلوم نیست به چه دلیلی این همه خرید نموده روی صحبت ما با افرادی است که این روز ها دیوانه وار خرید می نمایند....

در ضمن افرادی که زیر این پست کامنت می گذارن در دفاع از این رفتار بیمارگونه که فقط مختص ایرانی هاست خودشون هم عین ایشون گرفتار همین ناآگاهی و رفتار های هیجانی هستند که نتیجه اش فقط گرونی بیشتر و پولدار شدن دلال هاست.... وگرنه همه خرید می کنیم، اما در این شرایط به اندازه احتیاج روزانه مون خرید کنیم که یک عده دلال از خدا بی خبر از رفتار های هیجانی و هجوم مردم برای خرید سوءاستفاده می کنن و به چند برابر قیمت می رسونن کالا ها رو.... هممون کنار هم کمتر داشته باشیم و کمتر بخوریم بهتره یا اینکه برخی هامون أنبار کنن و برخی هیچی نداشته باشن؟

منبع: setare.com
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1687

به "گزارش مبینا نصیری از یک انسان نمای دنیا سومی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش مبینا نصیری از یک انسان نمای دنیا سومی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید