گزینه های مدنظر بارسلونا برای خط حمله؛ مهاجم دانمارکی در نزدیکی نوکمپ

به گزارش تور آلمان ارزان، باشگاه بارسلونا با مجوزی که از فدراسیون فوتبال اسپانیا دریافت کرده؛ به زودی یک مهاجم جذب خواهد کرد.

گزینه های مدنظر بارسلونا برای خط حمله؛ مهاجم دانمارکی در نزدیکی نوکمپ

به گزارش تور آلمان ارزان، باشگاه بارسلونا با دریافت مجوز از فدراسیون فوتبال اسپانیا به خاطر خانه نشینی طولانی مدت لوئیس سوارس و عثمان دمبله مبنی بر اضطراری بودن شرایط این تیم کاتالونیایی، اکنون می تواند خارج از مهلت جابجایی اقدام به جذب یک مهاجم جدید کند.

نشریه اسپانیایی آ اِس چاپ مادرید در این رابطه گزارش داد کاندیداهای مدنظر بارسلونا برای خط حمله عبارتند از مارتین برایت وایت 28 ساله و دانمارکی از لگانس، آنخل رودریگس 32 ساله و اسپانیایی از ختافه، روخر مارتی 29 ساله و اسپانیایی از لوانته و لوکاس پرس 31 ساله و اسپانیایی از آلاوس.

رادیو کاتالونیا اما گزارش داد؛ مارتین برایت وایت در آستانه پیوستن به آبی واناری ها واقع شده است. بر اساس این گزارش، علی دورسون، مدیر برنامه های این مهاجم دانمارکی در حال حاضر در شهر بارسلونا به منظور مذاکره با مدیران باشگاه بارسلونا است. دورسون سابقه همکاری با باشگاه بارسلونا را دارد چون مدیر برنامه های فرنکی دیونگ، هافبک آبی واناری ها هم هست.

بارسلونا تنها 15 روز فرصت دارد تا مهاجمی جدید به خدمت بگیرد، هرچند مدیران این باشگاه قصد دارند هرچه سریعتر نسبت به این موضوع اقدام کنند تا مهاجمان جدیدشان را در بازی با ایبار در دسترس داشته باشند. به نظر می رسد شانس برایت وایت برای بارسلونایی شدن بیشتر از بقیه گزینه هاست، اما لگانس برای موافقت با جدایی این مهاجم 28 ساله رقم 20 میلیون یورویی فسخ قراردادش را طلب خواهد کرد.

لوئیس سوارس 32 ساله که در اواخر دی ماه زانوی راست خود را به تیغ جراحان سپرد تا صدمه وارده به مینیسک خارجی زانویش برطرف شود، ممکن است پیش از پایان فصل به میادین بازشود، این در حالی است که عثمان دمبله هم که اخیراً از ناحیه همسترینگ مصدوم شد، 6 ماه خانه نشین خواهد بود. با این شرایط کیکه ستیِن در حال حاضر در خط حمله تنها لیونل مسی، آنتوان گریزمان و آنسو فاتی را در اختیار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 977

به "گزینه های مدنظر بارسلونا برای خط حمله؛ مهاجم دانمارکی در نزدیکی نوکمپ" امتیاز دهید

1 کاربر به "گزینه های مدنظر بارسلونا برای خط حمله؛ مهاجم دانمارکی در نزدیکی نوکمپ" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه های مدنظر بارسلونا برای خط حمله؛ مهاجم دانمارکی در نزدیکی نوکمپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید