8 میلیارد از استقلال طلب دارم، شکایت نمی کنم چون خونم آبی است!

به گزارش تور آلمان ارزان، به گزارش خبرنگاران، علی فتح الله زاده با اشاره به اتفاقاتی که پیرامون باشگاه استقلال اتفاق افتاده و بخشی از سهام این تیم قرار است واگذار گردد، نگاهی به گذشته کرد و گفت: سال 87 در سالی که ای اف سی الزام کرد باشگاه ها خصوصی شوند 2 و نیم درصد از سهام واگذار شد.

8 میلیارد از استقلال طلب دارم، شکایت نمی کنم چون خونم آبی است!

وی ادامه داد: اگر این مهم اتفاق نمی افتاد همان سال حذف می شدیم و این کار درستی بود که علی آبادی انجام داد و 500 سهم از 100 هزار سهم به اعضای هیات مدیره واگذار شد. باشگاه پرسپولیس نیز 3 درصد از سهامش به همین نحو واگذار شد.

مدیرعامل اسبق استقلال که در برنامه انتهای الوند شبکه دوم سیما حضور پیدا نموده بود، تاکید نمود: ایراد ای اف سی این است که چرا الباقی سهام واگذار نشده است و حداقل 51 درصد باید سهام باشگاه ها واگذار گردد. این سهام در اختیارم را هروقت بگویند به طرفداران واگذار می کنم نه دولت.

فتح الله زاده شرح داد: از استقلال حدود 8 میلیارد تومان طلب از دهه 80 دارم. من نمی توانم علیه باشگاه شکایت کنم خونم آبی است و باید حساب ها را وزارت ورزش ببندد.

وی اظهار کرد: این واگذاری الزام ای اف سی بوده و اشکالی ندارد. خانواده مرحوم پورحیدری نیز سهام دار هستند.

این مدیر فوتبالی شرح داد: حذف ما از قصور مدیران گذشته است؟ 10 سال از مدیریت ما گذشته است. مسائل ما برای دو سه سال اخیر است ما نمی توانیم مجمع را عوض کنیم وزارت ورزش می تواند.

فتح الله زاده گفت: همه در حذف استقلال و پرسپولیس مقصر هستند. 12 سال مدیرعامل بودم و از جام باشگاه ها حذف نشدیم و در آن موقع با عزیزمحمدی کمیته تشکیل دادیم و شسته رفته مدارک را به ای اف سی می دادیم. از مدیران عامل سرخابی ها خواستم به ای اف سی بروند. دوستان باید جا بی اندازند که دولت پولی به این دو باشگاه نمی دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1400 بروزرسانی: 6 اسفند 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2184

به "8 میلیارد از استقلال طلب دارم، شکایت نمی کنم چون خونم آبی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 میلیارد از استقلال طلب دارم، شکایت نمی کنم چون خونم آبی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید