ارائه کد ملی برای شارژ بلیت های مترو تهران الزامی است

به گزارش تور آلمان ارزان، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: ارائه کد ملی برای خرید و شارژ بلیت های مترو تهران الزامی است.

ارائه کد ملی برای شارژ بلیت های مترو تهران الزامی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مترو که روزانه میزبان تعداد زیادی از شهروندان است، به همین دلیل برای خرید و شارژ کارت بلیت ها کد ملی متقاضیان باید ثبت شود تا از ورود مبتلایان به کرونا به ایستگاه ها جلوگیری شده و زنجیره انتقال قطع شود.

این کار بر اساس دستور ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظور جلوگیری از ورود افراد بیمار به سامانه حمل و نقل ریلی و در راستای اجرای دستور العمل های ابلاغی از سوی این ستاد، در تمامی ایستگاه های خطوط متروی تهران و حومه، توسط دستگاه های شارژ اجرا می شود.

گفتنی است ارائه کد ملی برای اولین شارژ کارت بلیت های اعتباری که قبلا تهیه شده اجباری است و بعد از آن با توجه به اینکه مشخصات فردی که از کارت استفاده می کند در سامانه ثبت می شود، نیاز به ارائه کد ملی نیست.

لازم به توضیح است اتباع خارجی و مهاجرین نیز از نیمه اول اسفند سالجاری با ارائه کد اتباع خارجی یا کارت اقامت که هویت شناسایی آنها را نشان می دهد، می توانند بلیت تهیه کنند. اما تا زمانی که امکان ثبت کد اقامت برای دریافت بلیت در سیستم مهیا شود، می توانند بدون محدودیت از باجه، بلیت تهیه و یا کارت های خود را شارژ کنند .

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1699

به "ارائه کد ملی برای شارژ بلیت های مترو تهران الزامی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه کد ملی برای شارژ بلیت های مترو تهران الزامی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید