افزایش مصرف گاز طبیعی در صنایع استان اصفهان

به گزارش تور آلمان ارزان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از افزایش 2 درصدی مصرف گاز صنایع استان خبر داد.

افزایش مصرف گاز طبیعی در صنایع استان اصفهان

ابوالقاسم عسکری گفت: در نیمه نخست امسال بیش از 8 میلیارد و 863 میلیون و 862 هزار متر مکعب در این بخش مصرف شده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 2 درصدی داشته است.

او با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال در مجموع بالغ بر 9 میلیارد و 893 میلیون مترمکعب گاز طبیعی درسطح استان مصرف شده است، گفت: این مقدار نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل یک درصد افزایش داشته است.

این مقام مسئول، با اشاره به مقدار مصرف گاز خانگی و تجاری درسطح استان افزود: حجم گازمصرفی طی شش ماه نخست امسال در این بخش بیش از 974 میلیون مترمکعب بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد کاهش داشته ایم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، مصرف گاز در بخش عمومی شامل؛ اماکن مذهبی، آموزشی، ارگان های دولتی و ... را بیش از 53 میلیون متر مکعب درطی شش ماهه نخست سال برشمرد و افزود: با توجه به اینکه فصول گرم سال از 15 فروردین تا 16 آبان ماه می باشد در این بازه زمانی مصرف گاز طبیعی در بخش صنعت بیشتر می شود.

عسکری افزود: گاز طبیعی به عنوان انرژی اصلی تامین کننده سوخت صنایع، نقش مهمی در افزایش تولید استان دارد و علاوه براین در کاهش آلودگی محیط زیست نیز بسیارموثر بوده با این وجود رعایت الگوی مصرف والزامات ایمنی و استفاده از تجهیزات مصرف بهینه در بخش های صنعتی، تجاری، خانگی و... مورد انتظار است.

خبرنگاران اصفهان اصفهان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 مهر 1401 بروزرسانی: 19 مهر 1401 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2366

به "افزایش مصرف گاز طبیعی در صنایع استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مصرف گاز طبیعی در صنایع استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید