افسانه مار دو سر به حقیقت پیوست

به گزارش تور آلمان ارزان، خبرنگاران : با وجود اینکه ماری که دارای دو سر باشد جزء افسانه های قدیمی است، اما این مخلوق نادر اخیرا در جهان رؤیت شده است.

افسانه مار دو سر به حقیقت پیوست

به گزارش تور آلمان ارزان به نقل از تور آلمان ارزان، یکی مار عجیب الخلقه ای که همواره نام آن را در داستان ها و افسانه های قدیمی شنیده و خوانده ایم، هم اکنون در گوشه ای از دنیا دیده شده است.

مسئولان حیات وحش فلوریدا مار سیاه رنگ را که دارای دو سرجداگانه و دو نیش را کشف نموده و از دیدن آن بسیار شگفت انگیر شدند.

این مار که دو سر نامیده می گردد بر اثر جدا نشدن دو جنین هنگام تشکیل شده آن را به مخلوقی با دو سر تبدیل نموده است.

به گفته مسئولان حیات وحش فلوریدا این مار به علت وجود دو مغز فرمان دهنده توان فرار از چنگ حیوانات درنده را ندارد و در عزلت زندگی می نموده است.

کمیته ماهی ها و حیات وحش فلوریدا تصاویری از این مار دو سر را در صفحه فیسبوک خود منتشر نموده و ذیل آن نوشته است که فردی این مار را در اطراف خانه اش پیدا نموده است.

این کمیته محیطی مناسب برای ادامه زندگی این مار دوسر فراهم نموده است و پیش بینی نموده اند که مار های دوسر دیگری می تواند متولد گردد که اگر طبیعت می ماند شاید تخم های این مار در معرض خطر و نابودی قرار می گرفت و این پدیده عجیب الخلقه از میان می رفت.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1486

به "افسانه مار دو سر به حقیقت پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افسانه مار دو سر به حقیقت پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید