جوان هندی که گرفتار کینه شتری کلاغ ها شد

به گزارش تور آلمان ارزان، جوان هندی مدت سه سال است که گرفتار حمله دسته جمعی کلاغ ها شده است.

جوان هندی که گرفتار کینه شتری کلاغ ها شد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار،جوان هندی اهل مادیا پرادش هند مدت سه سال است که سرنوشتی چون فیلم پرندگاناثر آلفرد هیچکاک را پیدا نموده است.هر روزی که او از خانه بیرون می اید به جرم قتل مورد جمله کلاغ ها قرار می گیرد.

نکته عجیب اینجاست که پرندگان فقط به او حمله می نمایند.

شیوا کوات کارگر روزانه محلی می گوید که مشکلاتش در خصوص حمله کلاغ ها سه سال پیش به دلیل یک سوتفاهم شروع شد.

یک روز در حالیکه این مرد در خیابان قدم می زد متوجه جوجه کلاغی شد که در یک توری آهنی گیر نموده بود،علی رغم کوشش او برای یاری ، این پرنده کوچک در دستان وی مرد.تعدادی از کلاغ ها این صحنه را دیدند و از آن روز بر این باورند که جوجه کلاغ به دست این جوان کشته شد و از آن به بعد هر روز به مرد حمله ور می شوند.

گاهی به طور گروهی حمله می نمایند و گاهی حتی یک پرنده به سمتش حمله ور می شود بنابراین او همواره همراه خود چوب می آورد تا از نوک تیز پرندگان در امان بماند.

شیوا کوات می گوید که کاش می توانست برای کلاغ ها شرح دهد که آن جوجه را او نکشته است .در ابتدا او حملات را جدی نمی گرفت اما کم کم متوجه شد که وی تنها کسی است که مورد حمله قرار می گیرد.

روستاییان هر روز برای دیدن اینکه آیا کواتمورد حمله قرار می گیرد اطراف خانه او جمع می شوند.بعضی این موضوع را سرگرم نماینده می دانند درحالیکه بعضی دیگر حملات را ناگهانی و ترسناک توصیف می نمایند.

در سال 2011 دانشمندانی در سیاتل آمریکا دریافتند که کلاغ ها کینه جو بوده و چهره افراد را به خاطر می سپارند. در بخشی از این پژوهش کلاغ هایی گرفته و به قفس انداخته شدند، ولی کلاغ ها پس از 5 سال فردی که آن ها را گرفته بود شناختند، بدون اینکه در طول این مدت حتی یک بار او را دیده باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 550

به "جوان هندی که گرفتار کینه شتری کلاغ ها شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوان هندی که گرفتار کینه شتری کلاغ ها شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید