خبرهایی تازه در خصوص افزایش سرمایه شرکت های بورسی

به گزارش تور آلمان ارزان، به گزارش خبرنگاران، این هفته چند شرکت بورسی اطلاعیه های مربوط به افزایش سرمایه خود را در کدال منتشر کردند. بر این اساس دو شرکت خدمات انفورماتیک (رانفور) و همکاران سیستم (سیستم) از گروه رایانه ای بزرگترین شرکت هایی بودند که اخباری در این خصوص منتشر کردند.

خبرهایی تازه در خصوص افزایش سرمایه شرکت های بورسی

بر اساس این اطلاعیه ها، شرکت خدمات انفورماتیک ایران آگهی ثبت افزایش سرمایه خود را در کدال منتشر کرد. رانفور که در تاریخ 30 شهریور سال جاری مجمع عمومی فوق العاده خود را برگزار نموده بود، قرار است سرمایه خود را از 2.8 هزار میلیارد تومان به 3.6 هزار میلیارد تومان برساند که معادل افزایش سرمایه 28 درصدی است.

شرکت همکاران سیستم (سیستم) هم از تصمیم هیات مدیره خود برای افزایش سرمایه 17 درصدی خبر داده است. این شرکت که مجمع خود را در 9 مرداد برگزار نموده قرار است سرمایه خود را بیش از 1.4 هزار میلیارد تومان بیشتر کند.

دیگر شرکتی که از پیشنهاد هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه خبر داده، شرکت شاهد است. ثشاهد که پیش از این سرمایه 400 میلیارد تومانی داشت حالا بر اساس تصمیم هیات مدیره در 16 آبان قرار است سرمایه خود را به بیش از یکهزار میلیارد تومان برساند. یعنی افزایش سرمایه ای 150 درصدی.

شرکت دیگری که این هفته اطلاعیه ای در خصوص افزایش سرمایه منتشر نموده شرکت سرمایه گذاری سبحان است. وسبحان طی اطلاعیه ای از اظهارنظر حسابرس در خصوص گزارش هیات مدیره درباره افزایش سرمایه در کدال گذاشته است. بر این اساس قرار است این شرکت با افزایش سرمایه ای 28 درصدی، سرمایه خود را 390 میلیارد تومان به 500 میلیارد تومان برساند.

مهمترین اخبار مربوط به افزایش سرمایه را در صفحه بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2094

به "خبرهایی تازه در خصوص افزایش سرمایه شرکت های بورسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهایی تازه در خصوص افزایش سرمایه شرکت های بورسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید