تور ارزان قطر: رزمگر: با انصراف قطر تعداد سهمیه جهانی کم می گردد، امیدواریم تیم ملی هندبال زنان تاریخ ساز گردد

به گزارش تور آلمان ارزان، مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان گفت: با انصراف قطر از حضور در مسابقات قهرمانی هندبال زنان آسیا قطعا تعداد سهمیه های جهانی توزیع شده برای آسیا کاهش می یابد.

تور ارزان قطر: رزمگر: با انصراف قطر تعداد سهمیه جهانی کم می گردد، امیدواریم تیم ملی هندبال زنان تاریخ ساز گردد

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

عزت الله رزمگر، مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان در گفت وگو با خبرنگاران در مورد کم شدن تعداد سهمیه جهانی با انصراف قطر اظهار کرد: بله مطمئنا اگر تا زمان برگزاری مسابقات نتوانند تیمی را جایگزین قطر نمایند مطمئنا تعداد سهمیه های جهانی توزیع شده کم خواهد شد و تنها 5 سهمیه به آسیا خواهند داد.

مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان در پاسخ به این سوال که با کاهش تعداد سهمیه های جهانی چقدر کار برای تیم ملی ایران سخت خواهد شد؟ گفت: قطعا کار سخت تر می گردد، چون تنها 5 تیم سهمیه می گیرند و دیگر هیچ ریسکی نباید انجام داد. باید تمام کوشش خود را بکنیم تا همه بازی ها را در حد توان و با قدرت بالا مدیریت کنیم و پیروز شویم.

او گفت: بازی اول ما مقابل ژاپن شرایط خاص خود را دارد اما در سایر بازی ها باید با تفکر و برنامه ریزی کار کنیم و پیروز باشیم. امیدوارم که تیم ملی هندبال زنان ایران بتواند در رشته های توپی زنان برای اولین بار جهانی و تاریخ ساز گردد و این باب را برای سایر رشته های توپی مانند بسکتبال، والیبال و فوتبال باز کند.

وی درباره زمان اعزام تیم ملی هندبال زنان به اردن محل برگزاری مسابقات قهرمانی زنان آسیا گفت: تیم ملی زنان ایران دوشنبه ساعت 16:15 به سمت قطر و بعد به سمت اردن پرواز خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2007

به "تور ارزان قطر: رزمگر: با انصراف قطر تعداد سهمیه جهانی کم می گردد، امیدواریم تیم ملی هندبال زنان تاریخ ساز گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان قطر: رزمگر: با انصراف قطر تعداد سهمیه جهانی کم می گردد، امیدواریم تیم ملی هندبال زنان تاریخ ساز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید