نوروزی: برنامه ای برای شروع کردن لیگ بسکتبال نداریم، نامه کناره گیری گرگان را ندیده ام

به گزارش تور آلمان ارزان، رییس کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال گفت: به خاطر شرایط کشور هیچ برنامه ای برای لیگ برتر نداریم و فعلا همه نگران شرایط پیش آمده به خاطر ویروس کرونا هستیم.

نوروزی: برنامه ای برای شروع کردن لیگ بسکتبال نداریم، نامه کناره گیری گرگان را ندیده ام

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

احمد نوروزی در گفت و گو با تور آلمان ارزان، درباره تصمیمات کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال برای آغاز فصل جدید سوپر لیگ آقایان شرح داد: فعلا نمی توانیم هیچ اقدامی را انجام دهیم و تنها منتظر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا هستیم تا نظر خود را اعلام کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا تعداد تیم های شرکت نماینده هم تعیین نیست؟ شرح داد: در این مورد فدراسیون تصمیم گیرنده است و اگر قرار باشد تیمی از ایران به مسابقات آسیایی اعزام گردد، لیگ را برگزار می کنیم. با این حال فعلا تیم های شرکت نماینده هم اعلام آمادگی نکرده اند.

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال، در پاسخ به این سوال که مگر زمانی از سوی فدراسیون به باشگاه ها اعلام شده است تا در آن تاریخ اعلام آمادگی نمایند؟ اظهار کرد: خیر، همان طور که گفتم فعلا همه منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا بوده و نگران این شرایط هستیم. بعد از اعلام نظر نهایی در خصوص شرایط کشور، فدراسیون برنامه های خود را تدوین و اعلام می نماید.

او هم چنین در پاسخ به این سوال که آیا تیم شهرداری گرگان به تهدید خود مبنی بر کناره گیری از سوپر لیگ در صورت تغییر نکردن نظر فدراسیون درباره نیمه تمام ماندن لیگ بدون معرفی قهرمان و نماینده ایران در آسیا عمل کرد یا نه؟ گفت: خیر، تا کنون هیچ نامه ای برای فدراسیون نیامده است و شخصا هم هیچ نامه ای را ندیده ام.

نوروزی در انتها درباره اعتراض شهرداری گرگان تاکید نمود: تصمیم گرفته شده هم تغییر نمی نماید. به هر حال فدرسیون پس از یک نظر خواهی جمعی این موضوع را خاطرنشان کرد و بهترین تصمیم هم همین بود چون بیشتر تیم ها با آن موافق هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1230

به "نوروزی: برنامه ای برای شروع کردن لیگ بسکتبال نداریم، نامه کناره گیری گرگان را ندیده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: برنامه ای برای شروع کردن لیگ بسکتبال نداریم، نامه کناره گیری گرگان را ندیده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید